Bugün Hangi Ev İşlerini Yaptın?

ooo ne yapmadım ki sil süpür toz al derle topla
yemeğe yardım et bulaşıkları makineye yerleştir (kalabalığızda biraz)
ütü yaptım çamaşır katladım ölmüşümde ağlayanım yok

evi süpürdüm sildim toz aldım makinaya çamaşır attım
bulaşık yıkadım çamaşırı serdim kurudu topladım dürdüm
yerlerine kaldırdım yemek yaptım ufaklık dolabını talan etmiş
orayı topladım dürdüm yerleştirdim offffff daha sayayımmı -tatlicadiarzu-

evi topladım süpürdüm sildim çocukların dolaplarını düzenledim yemek yaptım
KK de laflıyorum şimdide :))))

ben bugun mısafırlıge gıttım sabah sadece bulasıkları hallettım ohhh ne rahattımm

evi topladım
süpürdüm sildim
sonra eşimin kışlıklarını çıkardım (burası hala çok sıcak)-tatlicadiarzu-
sonra bahçeden zeytin topladık eşimle
sonra evde şohben takıldı onun pisliğini temizledimhihoyyyt
banyoyu tuvaleti çamaşırsuyuyla yıkadımkaydirigubbakcemile3
sonra yemek yaptım kocişi yedirdimcokacimcoook
bulaşıkları yerleştirdim makinaya yıkadım:lepi:
az sonrada onları yerleştiricemsositososito
baya yorucu bir gündü benim içinmirmirmirmir

gece gezmeden geldim bugünün islerini yapmistim...sükür bu gün isim yok,sadece yatagimizi topladim,esimin coraplarini sepete attim o kadar :))

Daha henüz ev işi yapmadım :mymeka: Dışarıda işlerim vardı erken halletmem gereken o yüzden sadece evdekilere sabah kahvaltı verdim. Şimdi dinleniyorum az sonra kalkıp tüm gücümle asılıcam :dance:

daha fazla bişi yamadım oğlumu doyurdum uyuttum ben kahvaltı yapım makinadan yıkanmış çamaşırları çıkarttım katladım ..şimdi olmları sericem blasıklarım var onları yıkıcam cocuk uyanınca onu doyurucam sonra evi süpürcem dikişlerim var onları tamamlıcam oğlumu doyurucam.yemek yapıcammm anacım hiç işim bitmiyoki yardıma gelin yaa :))

çamaşırları makinaya attım astım
ve yemek yaptım

ortalığı toparladım...sonra banyoyla tuvaleti duvarları ile birlikte çamaşur suyuyla yıkayıp kuruladım...ama şuan hiçbir iş yapamıyorum:bbo: nedenine gelince banyonun duvarını duş hortumuyla tazikli suyla durulayım dedim -... nasıl olduysa hortum çıktı ve o tazikli su direk tavana akmaya başladı suyu kapatmak için mecburen altına girdim ve sırıl sıklam oldum... :bbo:şimdide çok üşüyorum :bbo:

ilahi canım geçmiş olsun...
bende bugün hiç aklımda yokken gaza geldim salonumu temizledim.perdelerini yıkadım,camlarını sildim,
kapısı yerleri derken bitti çok şükür...
makinaya çamaşır attım çıkar birazdan..
şimdide sıcak çikolatamı aldım hem tv izliyorum hemde kk dayım..yorgunluk atıyorum yaniiii

Sabah kahvaltıda çıkan bulaşıkları makinaya dizdim
Yatağımın nevresimlerini değiştirdim,makineye yıkamaya attım:teytey:
Eve gidincede asacağım:sm_cool:

yeni eve geldim sayilir, yemek yedim bulasiklari yikadim, baska yapacak birsey yok, dün temizlik yapmistim her yer daha piril piril, kestane pisirip dinlenecegim bugün zaten rahatsizim biraz

Bugün pazar, hiiiç bi iş yapmadım tembellik yapıyorum, ohh olsun kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…