bugün doktara gittim

A

aymu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aymu
kızlar hepinize gösterdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim.bugün doktora ittim kese var ama kanama var dedi yüzde elli düşer bu çocuk dedi .nedenini anlamadım kanamanın belki rahim kendini daha toplamamıştır çünkü doğum yapalı daha 3.5 ay oldu.hala hamile olduğuma inanamıyorum.
bide bir şey soracam bebeğim emmek istemiyor kadın doğumcu ısrar etme emzirmekte dedi çocuk doktoru ısrarla emzir diyor ne yapacam ufffffkafamçokkarıştı

• Konu Sahibi aymu
  • Konu Sahibi aymu

teşekkür ederim soruyu sordum bakalım ne cevap gelecek

• Konu Sahibi aymu
bebeğin hakkında da herşeyi sorabilrsin buraya cvp geldiğinde mail atıyorlar adresine ama sen atmamaları ihtimaline karşı arada bir kontrol et sıkılma çok :1hug:

• Konu Sahibi aymu

ayyy cnm benim üzme kendini :teselli::teselli:emmek istememesi çok normal hamile olduğun için sütün ekşiyor bebişinde beğenmediği için emmiyor. ama emmelimi emmemelimi ona bişey diyemem. aynısı ark. başıma geldi emen çocuk emmedi ark. sonra öğreniyorki hamile. o günden sonra bebeği ağzına sürmemiş memeyi. tabii dr.lar daha iyi bilir.

• Konu Sahibi aymu
bebeğin hakkında da herşeyi sorabilrsin buraya cvp geldiğinde mail atıyorlar adresine ama sen atmamaları ihtimaline karşı arada bir kontrol et sıkılma çok :1hug:

çok teşekkür ederim canım gerçekten bakalım cevap bekliyorum

• Konu Sahibi aymu

çok teşekkür ederi sizde olmasanız ben ne yaparım

• Konu Sahibi aymu
ama bebeğe emzirirsen karınındakı ne olacak.tam bilgim yok yanlış birşey söylemeyeyim ama hamileyken emzirirsenkarınıdakı bebek sağlıklı beslenemeyebilir.yanı benim annem 7 yıl sonra hamile kalmıs doğurmu.hamile kalamıyor diye korunmamış.abim 5 aylıkken bana hamle kalmıs ve arada sırada vermiş çok ağladığı zamanlarda.6.ayına girincede hiç vermemiş.benim hakkımmıs o.ben doğuncada hak geçmesin diye benide 6 ay emzirmiş:)))
ama seninkide cok küçükmüş allah bağışlasın insan kıyamazda.

• Konu Sahibi aymu
güzelim kendini yıpratma. bebeğin sağlıklı olsunda gerisi inan boş. napalım emmiyorsa mamaya başlarsın. ilk mama verecek anne sen değilsin. hem bizler çok şanslıyız anne sütüne eşdeğer mama mevcut eskiler hep prinç unu veriyomuş ve içinde hiç vitamin yok. şimdi bebek mamalarında bir sürü vitamin var. tabi önce emzirmek için uğraşacan ama olmuyorsa üstelemenin anlamı yok. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım benim hayırlısı ne ise o olsun.emme konusunda da öznur arkadaşıma katılıyorum.hiç emmeyen bebişler var seninki en azından 3.5 ay emmiş bundan sonra emmese de mamaya devam edersin.

Ya kızlar ne kadar kolay sizin için yazık değilmi annesinin sütü varken emmesin. Karnındaki daha bir hücre ve yaşama şansı yüzde elli ama doğmuş ve sağlıklı bir geleceği hakeden, annesine muhtaç bir bebek var ortada. Onu hiç düşünmüyorsunuz sanırım. Aymu ben o bebeği aldırırdım çünkü kucağımdaki bebeğim herşeyden önemli olurdu.
Aymucum senin dün açtığın konu nereye gitti canım? Sen Ankaranın neresindeydin?

canım hakkında hayırlısı olsun inş herşey istediğin gibi olur, çocuk dr ları hep emzirmekten yana bunu biliyoruz sen yine denemeye devam et bence ama zorlama kendini olmuyorsa herşeyin çaresi var arkadaşım sıkma canını bak hem sen artık 2 canlı sayırsın yerimseniben kendine dikkat et a.s.

benim yazdığım konu hamilelerden haberler bölümüne geçmiş.eryamanda canım

teşekkür ederim canım saolllla.s.

Bende Dikmende oturuyorum. Yakın olsaydık gelirdim destek olmaya sana canım. Eşin ne düşünüyoru bu konuda? İstiyormu bebeği?

güzelim bizim için kolay değil bizimde yavrularımız var kalbimiz var yani :dilcikar:.. zaten direk emmeyi bırak demiyorum dikkat edersen önce emzirmeyi dene diyorum.(inşallah emer :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:) ama bu durumda emmez tabi bebeği. çünkü sütü ekşir. kızcağız üzülmesin son çare emmiyorsa mama kullanacak doğal olarak. mama kullanırkende gerekli vitamini alacak yani anne sütüne yakın olacak. bebeği emmiyorsada napsın kız emmiyor diye mama vermeyip çocuğunu açmı bıraksın???? yanlışmı düşünüyorum..

aymu cnm yanlış anlama lütfen emzirmek için uğraş ama emmiyorsa da üzülme arkadaşım bi şekilde doyuracan bebeğini.. öpüyorum seni cnm :1hug::1hug::1hug:

canım benim hayırlısı ne ise o olsun.emme konusunda da öznur arkadaşıma katılıyorum.hiç emmeyen bebişler var seninki en azından 3.5 ay emmiş bundan sonra emmese de mamaya devam edersin.

cnm beni iyi anladığın içinde sana tşk. ediyorum..:1hug::1hug:

aymu cum canım süt ekşimez sadece erken doğum riskini artırır diye emzirmen biraz sakıncalı olur ama şimdi değil bildiğim kadarıyla ilerleyen gebelik döneminde

Bende Dikmende oturuyorum. Yakın olsaydık gelirdim destek olmaya sana canım. Eşin ne düşünüyoru bu konuda? İstiyormu bebeği?

canım teşekkür ederim oda ne diyeceğini bilmiyor ikimizde birbirimize bakıp bakıp konuşamıyoruz bu konuda oda karışık

canım teşekkür edrim çok saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…