bugun cok yenı hamıle oldugumu ogrendım ıste belırtılerım

lachennnn

mini mini mini minnacık..
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
223
0
40
en son 1 martta hastalanmıstım belırtılerım oldu ama ama hıc beklemıyodum kısmet buguneymıs,20 mart aksamı cok belırgın bı kasık agrım olmustu hıc daha oncekılere benzemıyodu yururken resmen sızlıyodu sut beyazı akıntım ara ara oluyodu ama mantar tedavısıde goruyodum ıltıhapla alakalı olabılır onu yoramadım gebelıge,göğüslerım her zamankı gıbıydı ole agrı şişme olmadı belırgın bı damarda olmadı,ıkı gundurde adet sancısının aynısını yasıyorum ama bugun test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı ve hemen gıdıp kan testı yaptırdım ve sonuc pozıtıf ama daha cok yenı dua edın bana olurmu?Rabbım ısteyen herkese yasatsınn bu duyguyuyerimseniben

Çok sevindim adınıza alkisalkisalkis Allah hayırlısıyla, sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eder inşallah :)

Allah sağlıklı uzun ömürlü bir yaşam versin bebişe . Çok sevindim senin adına . Darısı bizim başımıza

ayy canım benim hadi hayırlısı olsunn inşallah yawrun sımsıkı tutunup annesini bırakmasın allah korur canım endişe etme dualarım seninle sende benim çin dua et bende 10 nisanda test yapıcam inşallah bende hamileyimdirrr... tatlım sen pek ayaga kalkma uzan dinlenmene bak tutununcaya kadar sabret inşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına alman nasip olur sevgiler....

çok teşekkür ederım bu güzel dileklerınıze bende hepınıze duacıyıma.s.

Hayırlı olsun bebıŞın canım benım sat 1 mart tı son bakalım gelen gıden yok ınŞ.senın gıbı bebıŞım benımledır

tebrik ederim Allah tamamını erdirsin cnm.bende dün yaptım test reglime henüz 4 gün var fakat ikinci cizgi cok cok silik bi şekilde gözükdü kırmızılık yok ama bakıncada var olan bişey gözüküyor bi testte yrn yapıcam cok kasık ağrım var inanılmaz halsizim 3 gündr uyukluyorum göğüslerime dokununca acıyor ama kasık ağrım cok korkuyorum regli ağrısı cekmem ben bu kdr kaç gündür bu sekilde ağrıyor buarada benim bu 3.cü gebeliğim olucak ilkini kaybettim ikincini cok sükür dünyaya getirdim 19.5 aylık suanda ozmki gebeliklerimdede kasık ağrım olurdu ama bu cok asırıı acaba sezeryanlı olduğum içinmi bu ağrı olabilirmi?

arkadasım ben yenı katıldım aranıza ve senın belırtılerının aynısı var kasık agırısı cekıyorumm.relg olmam lazımdı 1 hafta gecıktı.5 gun önce test aldım bırı sılık cıktı .bugun yıne aldım yıne sılık cıktı kan testı kesın sonuc verıyormu bana yardımcı olursanız cok sevınırım

genelde ıkıncı cızgı sılık cıkınca hamıle oluyosun yanı bana herkes oyle demıstı ve oyle cıktı hayırlısı olsun hakkında

canım dualarım senınle bende 38 haftalık kızım dunyaya geldıkten sonra kaybettım kızımı ve 3 bucuk ay oldu bende yumurtlama gunlerımde esım ıcıne bosaldııı belkıı hamıleyımdırr ınsallah cok ıstıyorummmm dularımdasın canım hayırlısı saglıklı sıhhatlı olsun

:):) canım hayırlı olsun. bende en son 2 martta hastalandım. aynıyız seninle..... bende hamileyim...

çok geçmiş olsun cnm inşallah hamılesındır

:):) canım hayırlı olsun. bende en son 2 martta hastalandım. aynıyız seninle..... bende hamileyim...

çok sevindim senın adına hayırlı olsun,daha kese olusmamıstır senınde o zaman bende goremedım keseyı o yuzden daha kendımı hamıle gıbı hıssedemıyorum tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…