bugun cok yenı hamıle oldugumu ogrendım ıste belırtılerım

tebrik ederim Allah tamamını erdirsin cnm.bende dün yaptım test reglime henüz 4 gün var fakat ikinci cizgi cok cok silik bi şekilde gözükdü kırmızılık yok ama bakıncada var olan bişey gözüküyor bi testte yrn yapıcam cok kasık ağrım var inanılmaz halsizim 3 gündr uyukluyorum göğüslerime dokununca acıyor ama kasık ağrım cok korkuyorum regli ağrısı cekmem ben bu kdr kaç gündür bu sekilde ağrıyor buarada benim bu 3.cü gebeliğim olucak ilkini kaybettim ikincini cok sükür dünyaya getirdim 19.5 aylık suanda ozmki gebeliklerimdede kasık ağrım olurdu ama bu cok asırıı acaba sezeryanlı olduğum içinmi bu ağrı olabilirmi?

ben adet olucakmısısm gıbı hıssetmıstım agrılar aynı sekıldeydı ama hamıleymısım Allah gönlüne göre versin inşallah

hayırlı olsunn yeni hamişleree sağlıklı bi şekilde bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin Allah.darısı bnm başımaaa inşşş

tebrik ederim yüce Allahım tamamına erdirsin kucağına alıp sevdirmeyi büyütmeyi nasip etsin inşallah bende yaklaşık 8 - 9 aydır deniyorum ama olmuyo artık olmayacak diye düşünmeye başladım ama inşallah olur ümidimide kaybetmek istemiyorum

sakın boyle karamsar olma ınan ınsanın hıç ummadıgı bı anda oluyo ben hala şok halındeyım sakın ınancını yıtırmebayanssulusmile

arkadaşlar ya ben denedikçe şu bebek olayı bana mucize gibi geliyor...bende şok olmak istiyorummmmm..............

kusum hayırlı olsun uzun zamnlı maraton seni bekliyorr...tatlı hamilelikler

tebrikler arkadaşım....hayırlı olsun... bebişin ve sana sağlık diliyorum:nazar:

arkadaşlar ya ben denedikçe şu bebek olayı bana mucize gibi geliyor...bende şok olmak istiyorummmmm..............

kaydirigubbakcemile2bana da mucize gibi geliyor artık... ama canım yapan yapıyor. ben evlendik evleneli 2 yıldır istiyorum korunmuyorum olmuyor ama bi bakıyosun aylarca doğum kontrol hapını kullanan bi bırakıyo tıp hemen hamile valla bende başlicam ha nerdeyse

çok sevindim senın adına hayırlı olsun,daha kese olusmamıstır senınde o zaman bende goremedım keseyı o yuzden daha kendımı hamıle gıbı hıssedemıyorum tam

kızlar ben de en son 2 martta regl oldum sizin kan değeriniz kaç çıktı?Benim 7 nisanda 48.94 tü 8 nisanda da idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı doktorumla konuştum ctesi gel dedi:))

kaydirigubbakcemile2bana da mucize gibi geliyor artık... ama canım yapan yapıyor. ben evlendik evleneli 2 yıldır istiyorum korunmuyorum olmuyor ama bi bakıyosun aylarca doğum kontrol hapını kullanan bi bırakıyo tıp hemen hamile valla bende başlicam ha nerdeyse

bende iki buçuk senedir evliyim daha yeni istiyoruz. ama etrafımda olmayanları duydukça bende mi zorlanacağım diye korkuyorum. ama bence Rabbim en iyi zamanı bilir.

bende iki buçuk senedir evliyim daha yeni istiyoruz. ama etrafımda olmayanları duydukça bende mi zorlanacağım diye korkuyorum. ama bence Rabbim en iyi zamanı bilir.

inşallah zorlanmazsın.hayırlısı diyorum ama bazen istemeyen birinin istediği dakika bebek yapmasına tuhaf oluyorum. kaç yaşındasın

X