bugün benim için

modamodamoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2011
893
21
okuyabildiğiniz kadar yada sadece 1 kez 4444 duası okur mususnuz?yarına kadar...yarında baska bir ihtiyacı olan için yine hep birlikte 4444 duasını okuyalım mı?ben bugu sizlerden bekliyorum bend e yarın kim isterse onun içi okurum...birlikte dua edelim..dünya dua üzerine kurulu..benim için 1 yada kac tane okuduysanız yazın olur mu?bekliyorum...destek olalım bugu birbirimiz içi dua edelim sadece 1 tane bikle olsa...4444 kere okunacak dua için yardım bekliyorum sizden..
cok tesekkür ederim...aksi takdirde yetiştiremiyecegim

gercekten ihtiyacım var hadi lütfen baslayın ve buraya yazın kac tane okudunuz 1 olsa bile..ben de sık sık bakacagım kac olduguma..yarın da baska bir arakadas için bitirelim 4444 duasını..kim isterse ,kimin ihtiyacı varsa....

10 tane okudum canım okudukça yazarım

tesekkür ederim canım ...ben de 1500 civarı yaptım ama bugün yetişteremiyeceğim : ((bu gidişle o yüzden 3 güne bölmeye karar vereceğim gecenin sonundaki okunulan dua sayısına göre,yetiştiremezsem ve 3 güne de bölsem çook tesekkür ederim destek için...

tanemm.ben şükürki bitirdim dualarımı ve diledim dileğimi...:))teşekkür ederim benim için dualarına..sen de ne zaman istersen haber ver okuyabiliriz birlikte En Büyük TÜRKİYE,elimden geldiğince yardımcı olurum
sevgiler

Okul flan derken cok yardımcı olamadım hakkını helal et . Allah dileğini kabul etsin inşallah

Okul flan derken cok yardımcı olamadım hakkını helal et . Allah dileğini kabul etsin inşallah

rica ederim bir dua okumuş olman bile çok incelikti ve dualarımı okurken tanimadığım birinin benim dileğimi ,dilediğini bilmekse tarifsiz :) sen hakkını helal et lütfen ve tüm kalbimle hayatında hep güzel şeyler olmasını dilerim..,sevgiler

X