buda benim yumurtalığımdan cıkan çikolata kisti

busevay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
103
1
sonund

a foto koymayı öğrendim (biraz geç olsada) sizle paylaşayım dedim

Son düzenleyen: Moderatör:
sositososito allah eyiligini versin gis bende diyom bu nedir

Çok fecii bişi bu yaaa geçmiş olsun canım...
İnşalalh şuan sağlığına kavuşmuşsundur..
Ayy fena oldum bakmasaydım keşkem...

ayyyy annecim tam agzima kasikla yogurt koyuyodum baktim resime bi tuhaf oldum:1shok:
cok gecmis olsun insallah bi daha cikmaz

canım cokk gecmiş olsun atlatnışsındır inşallah
ama cok büyük ya gercekten
ben kistlerin o kadar büyük olucagını tahmin etmezdim
:a015:

:bbo:canım ya çok geçmiş olsun bendede yara var rahimde korkumdan gidemiyorum görünce fene oldum ayyyyyyyy

:bbo:canım ya çok geçmiş olsun bendede yara var rahimde korkumdan gidemiyorum görünce fene oldum ayyyyyyyy

cnm yara da korkmanı gerektırecek bir şey yok bende oda vardı merak etme hiç birşey hissetmıyorsun donduruyorlar canın yanmıyor yanı ama ihmal etme bir an önce git domdurttur cnm sanada gecmiş olsuna.s.

saolun kızlar ama nasıl önce sizi güldürdüm sonra korkuttum becerıksizliğim bi işe yaradıgamyoncuiremsu

Hiii unutmadan söyliyeyim arkadaşlar hiç bir rahatsizliğim yoktu kontrol amaçli doktora gittim ultrosonda cikti sizde kontrole gidin sik sik bi ultrosona girin çünkü bunlar cok artmiş bayanlarda doktorum öyle dedi

evet bende de var hiç bir rahatsızlığım yoktu.
kontrol için gittim çikolata kisti çıktı.
dr dedi çocuğun olmaz bunu hemen aldır.
ana ben aldırmadım çok şükür hamile kaldım.
oğlum 2 yaşında şimdi.
sezeryende almadı tehlikeli olur dedi dr.
senin nasıl oldu laporoskopimi yoksa açık amelliyatmı.
kaç cm seninki benim 7 cm idi hamile kalında küçüldü 4 cm oldu
2.doğumu yapayım bende aldırıcam
geçmiş olsun

SEN ŞANSLIMISSIN CÜNKÜ BU KİSTLE HAMİLE KALMAK İMKANSIZ GİBİ BİR ŞEYMİŞ BEN ŞU AN ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUM AMA DOKTORUM COCUK YAPMAMI ÖNERİYOR TEKRARLAMAMASI İÇİN ACIK AMELİYAT OLDUM8 CM Dİ KİSTİMDE BÜYÜK OLDUNU SÖYLEDİ DOKTOR VE YUMURTALIĞIMI SARMIİŞ YAPIŞIKLIKLAR BU YÜZDEN ACIK OLDUM inş SENDE KURTULURSUN CNM

canım çok geçmiş olsun ama beni çok güldürdün o kedi resmine Allah da seni güldürsün.inşallah tekrar aynı sorunla karşılaşmazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…