Göz Makyajı Buda benim göz makyajım.. =)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

regazzabella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
2
0
makyajı cok sevıyorum bıraksalar basından hıc kalkmam :KK70:

Eklentiler

• $edosgöz.jpg
    $edosgöz.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 140
cok hos yanliz maskaran cok yogun duruyo biraz daha hafif bi sekilde sürersen daha hos bi görüntü olur
bende senin gibi sürüyodum ama biraz daha hafif sürünce daha hos durdugunu farkettim..

canım çok güzel gözlerin var, şekli de öyle ama sana nacizane tavsiyem alt kirpiklerine rimel sürme benim de senin gibi uzun ve iki taraf da uzun olunca doğallıktan uzak, yapay bi görüntü oluyo die düşünüyorum..

hoş olmuş ama; rimel biraz fazla yoğun olmuş sanki kirpikler yapışık yapışık gibi duruyor. onun dışında sevdim ben.

evet bende arkadaşlara katılıyorum rimeli fazla sürmüşsün yapışmış kipriklerin bu yüzden...

1 kat sürsen yeterli olur sanırım bende hep 1 kat sürüyorum çok hoş oluyo birbirinede yapışmıyo ayrıca ):)

pek çok ünlü markanın makyaj uzmanları alt kirpiğe rimel sürmenin en büyük makyaj yanlışlarından biri olduğunu söylüyolar.bencede pek güzel durmuyor.anca çok hafifçe sürülürse

bence kirpikler hoş durmuyor aşırıya kaçmışsın.sani bir kutu rimelin hepsi gözlerinde gibi durmuş çok abartılı yani.

ben rımelı yogun sevıyorum belkıde oyuzden yogun surmus olabılırım gözlerım lens degıl ama alt kırpıklere surmeyıncede sevmıyorum öyle :KK43: laelaelaelaelae

Göz güzel ama yogun rimel sürülü kirpiklerden makyaji göremedim ben..

ben rımelı yogun sevıyorum belkıde oyuzden yogun surmus olabılırım gözlerım lens degıl ama alt kırpıklere surmeyıncede sevmıyorum öyle :KK43: laelaelaelaelae

makyajın gayet güzel olmuş arkadaşlara katılıyorum rimeli az sürmen daha doğal bir görüntüye kavuşturacaktır gözlerini ve sana bir sorum olacak altına sürdüğün kalem hangi marka akmaması için ne yapıyorsun göz altlarının

gözlerin lens değil mi????????????sempatiksalakcinni kesinlikle lens gözlerin ve çok belli lens olduğu ....
lens olsada yakışmış göz yapın güzel ..sadece bencede rimel çok fazla ...-tatlicadiarzu-

X