buda benim evimden kareler :)

Tatlın evin çoookk büyük ferah ve mis gibi görünüyor..Güle güle otur ama bende arkadaşlara katılıyorum eşyalar evin güzelliğini kapatmış sanki..Salon ve yatak odası biraz ilgi istiyor :) Büyük eşya alamasanız da objeler,tablolar,mumlar,raflar vs..Süsleyebilirsiniz gibi geldi..Ama mutfak dolapların ve banyon çok hoş..Huzurla otur..:nazar:

bu ev bende olacaktı varya :KK1: nasıl döşerdim nasıl anlatamam :KK1:çok şanslısınız kocamaaaannn bir eviniz var ,ama eşyaları yakıştıramadım bu eve ,mutfak çok boş boş kalmış ,o masaya koca bir örtü örtüp kapatmışsın ,runner serip üzerine bir meyvelik ,yanlarına küçük objeler süper olurdu
yatak odasındaki o perde dilimlerini sevmedim . mutfakta yerleri süpüren tülleri sevmedim ,onun yerine stor zebra v.s gibi kısa perde giderdi ..

yatak odasında bir tane yolluk var ,onun yerine 3 parça shagy halı seti giderdi ..yani yapılacak çok ama çok şey var ,dekoratif objeler ,tablo veya saat ,evi renklendirirdi bana göre ..
güle güle oturun ..

canım bizim dort katlı bi aptmn mutfakda kimse stor kullanmadı ılk ben tasındım stor cok karanlık etti aydınlık olmadı camlar yerden oldugu icin kısa tulde olmazdı evin içi net görünüyor yatak odasındada halı uclu zaten bide evde bir cadım var bes yasında objelere cok meraklı tehlike yaratmasın die bi kaç sene böle kalcak sonra alıcam inş

Son düzenleme:
evin çok geniş çok hoşmuş hayırlı olsun bende evin genişliğini soracaktım ama arkadaşlar sormuş bende salonun genişliğini merak ettim kaça kaç bizde yeni bi ev aldık proje üstünde brüt olarak hemen hemen aynı ama net olarak bilemedim gözümde canlandırmak için özellik soruyorum salonu güle güle oturun evinizde

canım hiç bilmiyorum valla net olarak bisey digemem

evin çok büyük çok kullanışlı güle güle oturun eşyalarda zamanla değişir sıkma canını :KK66: benimde yeni aldığım ev 180 m2 ama dublex seninki tek daire o kadar düşün yanii odalarının büyüklüğünü :)

hee konsolu yyemek masasının onunde bende cok seviyorum diğer evimde öleydi ama burda denedık kapıyı kapatıyor cok öne geliyor kapı girişi engelleniyor :KK50:

Hıımm canım o zaman senin bi LCD televizyon alma vaktin geldi :KK70::KK70: konsolu televizyonun yerine koy LCD' yi de konsolun üzerine duvara montele, konsol aynasını da yemek masanını arkasına koy :) bu sayede koltuklarından birbirinden ayrılmaz ve televizyona karşı durur daha kullanışlı olur :)

Hıımm canım o zaman senin bi LCD televizyon alma vaktin geldi :KK70::KK70: konsolu televizyonun yerine koy LCD' yi de konsolun üzerine duvara montele, konsol aynasını da yemek masanını arkasına koy :) bu sayede koltuklarından birbirinden ayrılmaz ve televizyona karşı durur daha kullanışlı olur :)

zaten lc var canım $1457594_725994024096665_1089839972_n.jpg
yemek masasının arkasıda duz duvar degil kolon mu ne diyorlar ondan var cıkıntılı yani :KK50:

en zoruda temizlemek işkence gibi valla :KK52:

evet benide tasası tutuyo şimdiden nasıl temizlicem diye o evi kendim çalışıyorum mecbur kadın çağırıcam ama onlarda çok sallama yapıyo hep üstten neyse elim mahkum yapacak bişey yok kızım büyüsün bana yardım eder beraber yaparız :)

Benim evimde geniş ve siyah beyaz fayanslar dolaplar sakın siyah fayans dolap kapağı yaptırmayın inanılmaz leke belli ediyor sürekli siliyorum ertesi gün aynı oluyor ben taşındığımda yapılmış zaten ben istememiştim ama yaptıracak olanlar sakın yaptırtmasın :KK34:

Benim evimde geniş ve siyah beyaz fayanslar dolaplar sakın siyah fayans dolap kapağı yaptırmayın inanılmaz leke belli ediyor sürekli siliyorum ertesi gün aynı oluyor ben taşındığımda yapılmış zaten ben istememiştim ama yaptıracak olanlar sakın yaptırtmasın :KK34:

benim dolaplarım siyah degil ama mürdüm bile okadar leke tutuyorki su damlası silmekten mahf oluyorum bide sıyahi dusunemem:KK52:

canım salon yerleşiminde hata var.kapı tarafını da çek koy da fikir verelim:KK34:

çok şanslısınız eviniz çok geniş güle güle ağız tadıyla oturun

o pembe koltuklarda oturuyorum bende şuan istikbal :)))))) aynısını kullanıyoruz biraz büyük ama çok sağlam koltuklar çok tatşı şeker gibi :))) herşey uyumlu ağız tadıyla oturun

X