buda benim ecrinim

maşallah kızın büyümüş ve çok tatlı olmuşş,,Allah nazarlardan saklasınnn:Saruboceq:

ya bu ne güzel bi bebek böyle ya..rabbim nazarlardan saklasın...maşallah..:CüvCüv:

ayyy Allahım ne tatlı bir bebk bu yaa 41 kere maşallah rabbim nazarlardan saklasın
Allah size bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah

canım bebegin ne kadarlık merek etttim oturmuş gibiydi de maşalllah cok tatlı alllahım nazarlardan saklasın

ayy ayyy yerim ben onu ne tatlı ne güzel yarabbim.küçük bi melek sankı allahım bantını şansını açık etsin.uzun ve mutlu ömürler versin.

MaşallahAllah bağışlasın negüzel saçları var benim kızım kel bende renk renk tokalar takmak istiyorum

maşallah subhanallah ayy cok tatlı yaa allah nazarlardan saklasın yeşilim o yanaklarını benim icin öpp yaa

maşallah sübhanallah büyümüş kocaman fındık olmuş yaaa ayyyy yerim kıs onu ben ...rabbim nazarlardan korusun çok ball yaaaa

maşallah maşallah çok güzel yavrun
inşallah bahtı da yüzü kadar güzel olur:asigim:

maşallah annesi bıcırık ecrin hanım çok şeker çoook :ecrin_bebek:ama biz sizin gibi saçlarımızı tokayla toplamıyoruz hihoyyytdağınık bırakıyoruz salıyoruz saçlarımızı çünkü henüz 1 cm kadarlar.Allah'ım hepsini nazarlardan korusun

oy oyy..
maaşallah..
allah nazarlardan saklasın bu güzel bebeği..
allah bağışlasın canım...

canım bende pek takmıyorum onu fotograf çekmek için takmıştım.bizim kız saçlı dogdu canım böyleydi dogdugundada görenler şaşırıyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…