bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Allah ayırmasın hep evlatlarınla beraber ol inşallah.

annem. genç kızken arkadaşlar sigara uzatırlardı annem üzülür diye içmezdim. sırf annem üzülmesin diye iyi bir hayatım olsun isterim. anneme çok düşkünüm. Allah eksikliğini yaşatmasın. sen yaşamamışsın Rabbim sana da benim gibi annesine düşkün evlatlar nasip etsin.:dua:

eşin hem eş hem baba şefkati olabiliyor mu?
Amin canm insallah .. evet elinden geldiğince oluyor ama babam yetiyor bu konuda şükür

Ailede en sevdiğin?

hımm zor soru.. aslında babamı annemi erkek kardeşimi de çok seviyorum. annemle erkek kardeşim çok başka tabi ki. seçmem gerekirse tabi ki annem.

affetmek bir acıyı azat etmektir. bir gün affeder misin anneni?

Bana hem hayatım boyunca ve evliliğim boyunca yararı yerine hep zararı olan insanı onun hataları yüzünden hep aşagılanan ben hayatta affetmem

Aile sana ne ifade ediyor samimi şekilde içinden geldiği gibi?

Ben evlenirken babama karşı gelmiştim babam da beni mecbur istemeyerek vermek zorunda kalmıştı. evlendikten çok kısa zaman sonra eşimle inanılmaz bir kavgamız oldu. babam gece yarısı evime geldi ve 'eşime zor verdim kolay geri alırım bir daha sakın' dedi. sen istedin al buyur hayrını gör deyip sırtını dönebilirdi bana babam ama yapmadı. o günden sonra benim için aile; 'arkanda daimi duran bir dağdır ve ne olursa olsun bir arada kalmaktır'.

baban gibi fedakar olacak bir erkek evlat yetiştirmek istesen ona ne öğüt verirdin?

Sevmedigim yerim yok gerçekten: )

Bir kişi sana yalanlar söylese, arkandan iş cevirse. Ama kötü niyetli değil. Senden çekindiği için sana hayatinda olup biteni saklasa. Ve sonradan onun bütün hayatindakileri baskasindan duysan. Tepkin nolurdu? Affeder miydin. ( o kişi çok yakinin. Eşin veya annen..)

Yalan söylediği konuya bağlı olarak değişebilirdi. Ama genel olarak ufak tefek seylerse affedebilirdim. İnsanız kaç günlük ömrümüz var sanki.. Affetmezsem ve benden önce onlara birşey olursa vicdan azabı çekerdim =/

Vazgeçemiyeceğin 3 şey ?

kıskancım maalesef.

çocuk özlemi hiçbir şeye benzemiyor değil mi?
Benzemez tabi. Allah kimseyi çocuk özlemi ile sınamasın inşallah.

Eşinin veya sevgilinin bir sevgi ya da aşk olmadan bir gecelik bir ilişki yoluyla seni aldattığını öğrensen ve senden af dilese affetmeyi düşünür müsün?

X