bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

köyde hayallerimi yaşayıp organik çiftlik kurarken
Günün nasıl geçti? Neler yaptın?

Mutfakta tadilat vardı. Yer kadroları değişti. Ardından çıkan inşaat pisliğini temizledim. :temizlik:

Senin günün nasıl geçti?

Evet çünkü okadar merhametliki ve sahip çıkan

Kaç tane çocuğun olsun istiyosun?

Bence yoktur hayatta bildiğin tüm güzellikleri unut bence inşallah rabbim sana vede olmayan herkese versin

Kardeş sevgisi nasıl birşeydir?

amin inşallah.:dua:

kardeş sevgisi çok başka. erkek kardeşim için canımı veririm. Rabbim acısını, eksikliğini yaşatmasın.

annene mi daha düşkünsün babana mı?

Babama babam benim hem annem hem babam hem abim kardeşim sirdasim yani herseyim babam benim ben onun tutunacak tek dalıyor oda benim kocaman cinarim

Eşin ile severekmi görücü usulü ileri evlendniz?

aşkla evlendim :) babam yaşım küçük diye vermiyordu (22 yaşındaydım) zorla aldım :KK53:

annene kızgın mısın?

hayır. cezaevi gibi tutucu bir lisedeydim hepimiz inektik. :KK53:

hangi meslekte çalışıyor olmak isterdin?

Kızgın değil az bile nefret besliyorum

Senin rabbim nasip ederse evladın olsa hiç ne neden olursa olsun birakirmisin?

Kızgın değil az bile nefret besliyorum

Senin rabbim nasip ederse evladın olsa hiç ne neden olursa olsun birakirmisin?

Allah ayırmadıkça bırakmazdım. kolay elde etsem de bırakmazdım. sana muhtaç olanı bırakmak acizliktir.

sen bunlardan ders çıkarıp nasıl bir anne olurdun?

Klasiktir ama doktor olmak isterdim ya da eczacı

Aşık olduğun insan isterse işinden ayrılır mısın?

işim beni çıldırtıyor :kızgın:hoş elhamdüllillah helal para kazandırıyor o ayrı da. eşim istese bırakırım ama o da aynı işi yapıyor istemez :KK53:

aşık olduğun insan istese nelerden vazgeçebilirsin?

Allah ayırmadıkça bırakmazdım. kolay elde etsem de bırakmazdım. sana muhtaç olanı bırakmak acizliktir.

sen bunlardan ders çıkarıp nasıl bir anne olurdun?
Ben bunlardan ders çıkarıp evladima ve inşallah 2.si olursa evlatlarimı asla bırakmam benim yasadiklarimi onlara kesinlikle yasatmam her ne olursa olsun ölüyor olsak bile beraber yani o derece

Senin hayatta herseyden önce gelen bir nedenin varmı?

Allah ayırmasın hep evlatlarınla beraber ol inşallah.

annem. genç kızken arkadaşlar sigara uzatırlardı annem üzülür diye içmezdim. sırf annem üzülmesin diye iyi bir hayatım olsun isterim. anneme çok düşkünüm. Allah eksikliğini yaşatmasın. sen yaşamamışsın Rabbim sana da benim gibi annesine düşkün evlatlar nasip etsin.:dua:

eşin hem eş hem baba şefkati olabiliyor mu?

X