bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

noooo cnmmmm...
alttaki sen başardıgın halde yanındsakı arkadsın basaramadıgı için sevicinin kursagında kaldıgı oldu muuu(herhengi bişeyiii)

suana kadar öyle bişey olmadı

peki hiç 1 saatini makyaja ayırdıgın oldumu gitcegin yere geç kaldıgın?:KK12::KK12:

mümkün değil,ultra dakik biriyimdir
hiç dilediğin bir şey sen daha cümleni henüz tamamlamışken gerçekleşti mi?

gerçekleşti....

peki sen alttaki yanlış yaptığını bildiğin halde karizmaya laf söletmemek adına bunu örtbas ettinmi???

aşkımla olan sehir farkını degiştirip onu yanıma almak biraz bencilce oldu ama..

haksız oldugun halde haklıymıs gibi davranıp uste cıktıgın oldumu?

aşkımla olan sehir farkını degiştirip onu yanıma almak biraz bencilce oldu ama..

haksız oldugun halde haklıymıs gibi davranıp uste cıktıgın oldumu?

ohoo hem de çok, sevgilimle yaptığımız çoğu tartışmada öyle oluyor :KK1:

arada kimsenin görmediğinden emin olduğun zamanlarda burnunu karıştırır mısın? :KK61:

Tabii ki de karıştırırım, ama misafirlikte değil.Yoksa yılların sümüğü burnumda birike birike tıkar valla, nasıl nefes alırım :KK53:

Eşinin yanında pırt yapar mısın ? :KK25:

ehh izlememekten yanayim ama resident evili hepsini izledim gerci korku filmiden cok macera filmi ya neyse.

ozel gunlerinde karin agrisindan disari adim atamagidindan dolayi ne yalan uydurursun sevgiline?

valla bi kot aldım 140 lira verdim çok fena oturdu içime :KK60::KK60:

alttaki sana hiç beğenmediğin bi hediye gelse ne tepki verirsin?ama çok çirkin bişey,hiç giyemeyeceğin gibi bişey mesela?

birkaç cümle ederim, nötr cinsinden :) Teşekkür ederim derim, düşünmen yeter derim.Ama çok rol yapmam, ayyy çok beğendim filan diye...Ben de ihtiyaç sahibi birine veririrm çaktırmadan:82:

Sence de kadınlar kulübündeki tartışmaların düzeyi yükseldi mi?

bence insanların sinir katsayıları yükseldi, kimse birbirine tahammül edemiyor. Sadece KK değil her yerde tartışmalar dozunu aşmaya başladı. Düzeyden kastın kültür seviyesi ise bilmiyorum derdim var köşelerinde biraz düşüş eğilimi var sanki garip dertler okumaya başladım:)

milli piyangodan en büyük ikramiye sana çıksa ne yaparsın?

Son düzenleme:
bence insanların sinir katsayıları yükseldi, kimse birbirine tahammül edemiyor. Sadece KK değil her yerde tartışmalar dozunu aşmaya başladı. Düzeyden kastın kültür seviyesi ise bilmiyorum derdim var köşelerinde biraz düşüş eğilimi var sanki garip dertler okumaya başladım:)

milli piyangodan en büyük ikramiye sana çıksa ne yaparsın?

Yok yok, tartışmalarda genel seviye yükseldi mi demek istemiştim.Yani sokak üslubu azaldı, terbiye artıı anlamında :KK9:

Yok yok, tartışmalarda genel seviye yükseldi mi demek istemiştim.Yani sokak üslubu azaldı, terbiye artıı anlamında :KK9:

dert kosesinde evet tuaf dertler yazilmaya basliyor bu sebepten artik girmiyrm oraya, okuyunca depresyon sinyallari geliyor bana, her kafatan ayri ses cikiyor sanki hersek o derdi olan kisin hayatini avucun ici gibi biliyorda yorum ediyr.:KK47::KK47::KK47:

X