bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Yok genelde direk yüzüne karşı sövüyorum. (Tam bir hanımefendiyim hohoho)

Alttaki, bayan olmanın getirdiği zorluklar nedeniyle hiç erkek olmak istediğin oldu mu?

Olmamı heeeç. Her adet döneminde, her aklımdan çocuk sahibi olmayı geçirip doğum sancılarını hayal edince, kavanoz kapaklarını açamayınca erkek olsaydım diyorum. :KK58::KK49:

Alttaki komşu huu huuu, hiç koltuğuna, duvarına perdene falan silinmiş bi çocuk sümüğü buldun mu evinde ? :KK53:

evet malesef bulduumm....

alttaki allahım geç gelsin erken kalksın diye dua ettiğin misafirin oldu mu hiç:KK53:

evet malesef bulduumm....

alttaki allahım geç gelsin erken kalksın diye dua ettiğin misafirin oldu mu hiç:KK53:

Offff benim sorunum olan bişey zaten buuu :KK70::KK70:

alttakine soruyorum; seni sevmediğini,çekiştirdiğini bildiğin halde o kişilerle sürekli görüşmek zorunda kaldınmı ?

hemde her hafta maalesefffffff :KK43::84:

alttaki ; çok beğendiin birşey almak için çıldırıyorsun ve şok:KK53: senin en gıcık olduğun kişi onu almış ne yaparsın yada düşünürsün hade söle bakalımmm:82:

hemde her hafta maalesefffffff :KK43::84:

alttaki ; çok beğendiin birşey almak için çıldırıyorsun ve şok:KK53: senin en gıcık olduğun kişi onu almış ne yaparsın yada düşünürsün hade söle bakalımmm:82:

OLDU HEMDE ÇOK ADUKEEEEEEEEEEEET YAPMAK İSTEDİM HEP AMA NEFESİMİ TUTTUM..

Alttaki birini füzeye yerleştirip bida dönemeyeceği bir yere fırlatmak istermiydin?İstiyorsan bu kim olurdu?

olmazmiii, beni sevdgini soyleyen ama aldatan eski sevgilimi fuzeye sokup gunese gondermek istiyrm, baksin ben ordamiyim? yansin cayir cayir .....!!! :KK62::KK62:

sen alttaki, hic birinin yalanini gorupte o yalanini orataya cikarmaya calistinmi sinsice

valla yaptım,ama söylemek zorundaydım.göz göre göre insanları kandırmasına izin veremezdim :KK68:

alttaki sen hiç arkadaşının sevgilisinden hoşlandınmı?aşık oldunmu? :82:

hayir istemezdim de, ama benim sevgilime yakin arkadasimlarindan goz koyan oldu:KK47:

sen hic alisverise gittiginde, iki kiyafet arasinda kala kaldiginda, kararsizliklarin icinde cikmak icin ikisini de aldinmi? :KK51:

kararsız kaldım ama genelde birini tercih ettim:KK9:

peki hiç enn yakınındakı bi arkadasını kıskandıgın oldumu ne yönden oldugu farketmez?

evet kiskandim ama iyi yonden, mutlu bir evliligi var, ahh keske bize de nasip olsa oyle melek gibi koca, mutlu bir evlilik, amiinnn

peki sen hic sevdigine (eger varsa) tokat attin mi neden ne olursa olsun, hakli yada haksiz

ay hiçbişey gelmedi aklıma :KK53:
ama ilk defa internetten tanıştığım biriyle buluşmak olabilir :kk77:
iyiki yapmışım,4 sene olucak nerdeyse :KK69:

alttaki sen hiç benim gibi buluştunmu netten tanıştığın biriyle :82:

hayir cesaret edemem ama KK'dan bir hanim efendiyle tanistim ve gayet iyi arkadas olduk :-)

sen hic KK'den bir bayanla samimi oldunmu? arkadasca yani

henüz yeni oldugum için hayırr:KK5:

peki sen çok sevdigin bi kişiden vazgeçmek sorunda kaldınmı?

Hatırlamıyorum, aramız bozukken bir iki hamlem olmuştur kesin.

Alttaki sen hiç kendini birisiyle kıyasladın mı?

sdfghjğşişlkmdjhvsbnahuhuh:18:etttim cnmm hm de ccokkkk......
alttakiiiii senn çok sevdğin halde sırff heyecan olsun die sevgilini aldattın mı hiççç ya da onu bırakma cesareti gstermek içinnnnn aldattınmıııı hiççç:KK45:

sdfghjğşişlkmdjhvsbnahuhuh:18:etttim cnmm hm de ccokkkk......
alttakiiiii senn çok sevdğin halde sırff heyecan olsun die sevgilini aldattın mı hiççç ya da onu bırakma cesareti gstermek içinnnnn aldattınmıııı hiççç:KK45:

Bitsin diye yoksa bitmiyordu evet ama bu aldatma sayılmaz zaten beklediği bişeydi aldanmadı yani
Birilerini sevişirken bastın mı :) ?

X