bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

eğer yakınımda uyuyorsa gider dürterim horlama sesine tahammülüm yoktur sonra geri döner geyiğe devam ederim

peki sen sinirlendiğin de kendini nasıl sakinleştirirsinn

evet, severim ahh birde islanmasak yagmurda yurumek terapi gibi dir, damlayan yagmur yaslarinin beyninden dogru suzuldugunu ve suzulurken butun sikintilarini alip goturdugunu dusunmek cok rahatlatici, tavsiye ederim

egitiminde veya isyerinde gicik oldugun biri oldu mu

Olma mı heç, başka bi topicte onu uçan fıçıyla uzaya göndderdim hatta
En son ne zaman burnunu karıştırdın?

off bu nasil soru yaa :-D son iki gundur hastayim, mendilimi kullaniyrm bu tur isler icin canikoo

hic gizliden sevgilini veya eski sevgilin arayip sadece sesini dinledinmi cevap vermeden

Hiç gerek duymadım

Gerçekten karnında kelebkeler uçuşarak aşık oldunmu masumca

evet oldum... sona böcükümle evlendik

evde tek basına oldugun zaman tvyi actıgını unutupta tvden gelen sesın nerden geldıgını anlamadan yere yıgıldın mı

yere yığılmasamda, "kim var orda" diyip paniklediğim oldu

pek hoşlanmadığın birini, evinde misafir etmek zorunda kaldın mı?? :95:

ben 2 saat hangi soruyu yazsam diye düşünene kadar, canım67 yazmış bilemm :)

hemen o zaman soruna cevap vereyim, eveet taşırdım, ve sonra paşa paşa ocağı temizledim :)))

az önceki soruyu yazayım tekrar, pek hoşlanmadığın birini evinde misafir etmek zorunda kaldın mı :)

hayır mini giymem zaten :))

çayı demledim sanıp sofraya oturduğunuzda demlemeden getirdiğini anladığın oldumu (benim oldu da)

evet bi kere yaptım hakkatten ama ben getirmeyi de unutmuştummm...

misafirler geldi kahvelerinizi nasıl alırsınız dediniz ve bi baktınız kahve yok ne yaptınız peki???

orta şekerli diyene olsa da içsek valla...derim
sivilce patlatmaktan zevk duyar mısın?

Bak bi de benim sorumu iğrenç bulmuşlardı. Bu da benimkiyle yarışır. Evet zek duyarım, çünkü onun içindeki boşalınca sanki ficutumdan ağır bi yük gitmiş gibi, iyileşmişim gibi hissediyorum
Hiç büyük tuvaletini yaptıktan sonra evde tuvalet kağıdı kalmadığını farkettiğin oldu mu ?

yok olmadı deste deste alınır:)

hiç çocukken komsunun ziillerine basıp kaçtınmı dogru söyle ama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…