bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

İlk aşkım , hayatıma giren en özel insan ..
Nedense sen sorulduğunda çok sempatikleşiyorum :)
Gerçekten ilk'tin , benim " İlk'ay "ımdın ..

Madem ilk'lerden gidiyoruz o zamann ;
İlk öpüştüğün kişi kimdi ? :KK1:

Son düzenleme:
İlk aşkım , hayatıma giren en özel insan ..
Nedense sen sorulduğunda çok sempatikleşiyorum :)
Gerçekten ilk'tin , benim " İlk'ay "ımdın ..

Madem ilk'lerden gidiyoruz o zamann ;
İlk öpüştüğün kişi kimdi ? :KK1:

Kimse cevaplamak istememiş sanırım oyun durulmuş :KK9:
Cevap veriyorum ilk öpüştüğüm insan kuzenimmiş, yaşlarımızda 4-6 yaş arasında birşeymiş sanırım en azından ne hikmetse çocuklarının öpüştüğünü görüp fotoğraf çekmeye karar veren ebeveynlerimiz sayesinde bugün bu bilgiye ulaşabiliyoruz :KK9:

Alttaki bugüne kadar kaç sevgilin oldu?

Son düzenleme:
Kimse cevaplamak istememiş sanırım oyun durulmuş :KK9:
Cevap veriyorum ilk öpüştüğüm insan kuzenimmiş, yaşlarımızda 4-6 yaş arasında birşeymiş sanırım en azından ne hikmetse çocuklarının öpüştüğünü görüp fotoğraf çekmeye karar veren ebeveynlerimiz sayesinde bugün bu bilgiye ulaşabiliyoruz :KK9:

Alttaki bugüne kadar kaç sevgilin oldu?

Sevgili olarak iki.
Ama tatlı tatlı flörtleşmelerin,tanışma sürecinde başlamadan bitenleri saymıyorum,bi yıldır çizdiğim imajıma zarar vermek istemem :KK17::KK17:

inşallah üçüncüyü tam kafa dengim olduğuna inanmadan hayatıma almayacağım,çünkü hayatından çıkarması zor ve sancılı bir süreç oluyor :KK43:

peki alttaki...bugüne kadar kullandığın enn saçma bahanen neydi :)

bi türlü güvenip alışveriş yapamıyorum. ama yapan çok arkadaşım var hatta eşimde yapıor.

ikinci çocuğu yapmak hakkında ne düşünüyorsunuz. :)

daha evli bile değilim ki yani bir çocuğum bile yok ama evlenirsem en az 2 olması gerek paylaşmayı öğrenebilmesi için bencil olmaması için..

alttaki evlilik zor mu aşk biter mi evlenince ?

Yerim değilde sanırım gülüşüm. :44: :)

Alttaki ilk öpüşme deneyiminde kaç yaşındaydın?:KK1:

12 yaşındayken erkek kardeşimi öper dururdum. Daha başkasını öpmedim ehehe :KK1:

Hey alttaki! Sevgilin varsa (yoksa varsayalım) sana doğum gününde ne alırsa onunla evlenirsin?
(Evliysen en çok almasını istediğin şey)

X