bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

ne diyosun arkadaşım
öğrenciyim ben, hayatım bulaşıkları akşamdan bırakmakla geçti:))

alttaki..
yanlışlıkla babanın yanında küfür ettin mi?

yok parayla hiç baktırmadım beleşe oldu tabi :KK9:
alttaki hiç içinden geldiği için öylesine nedensiz hüngür hüngür ağladıgın oldu mu :KK43:

Canım ben hemen hergün ağlıyorumdur en azından gözlerim dolar. ama her ağlamanın küçük de olsa bir nedeni olduğuna inanırım.

Alttaki peri masallarından daha güzel bir aşk yaşadın mı ve onu severek bırakmak zorunda kaldın mı?:KK5::KK5:

yok canım nerde öyle peri masalındaki gibi bi aşkk :KK43: asla bırakmak zorunda kalmadım:KK19:
alttaki şuan neye hayır diyemezsin ?

yine ben cevap vereceğim, umarım istediğin aşkı bulursun... hayır diyemeyeceğim şey, şu an kocamın kollarında olmak :KK5: şehir dışına gitti

alttaki hayatta en çok neye şaşırdın

yine ben cevap vereceğim, umarım istediğin aşkı bulursun... hayır diyemeyeceğim şey, şu an kocamın kollarında olmak :KK5: şehir dışına gitti

alttaki hayatta en çok neye şaşırdın

inşaAllah tatlım çok teşekkür ederim. Sizde tez vakit buluşun inşaAllah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK17:
Kardeşim dediğim insanın haklı olsam bile bana tavır yapması ve küsüp konuşmaması :KK19:
alttaki şuan ki yaşantından memnunmusun ? Var mı eksiklikler ?

hımm üzücü. memnunum, en çok istediğim mesleğe sahibim öğretmenim, eşim mühendis bir yerde müdürdü her şey çok güzeldi. ama işten çıktı nazar değdi. başk bir şeyre giderse atanamamaktan korkuyorum :KK5::KK5::KK5: tabi herkesin vardır bir derdi. allah hayırlısını versin

Alttaki gelecekteki planların hayallerin neler, bu arada umarım hayallerine kavuşursun:KK54:

Coğrafya dan test çözdükten sonra cevaplara bakıyorum ve yeterr diye bağırıyorum. Coğrafyadan anlamıyorum da :KK1:

alttaki platonilk aşık oldun mu? :KK17:

Coğrafya dan test çözdükten sonra cevaplara bakıyorum ve yeterr diye bağırıyorum. Coğrafyadan anlamıyorum da :KK1:

alttaki platonilk aşık oldun mu? :KK17:

ilk plotonik aşkım9 yaşımda dayımdı başkada olmadı,
alttaki en son yaptığın,ve bunu yapmış olmaktanda utandığın şey neydi?

Son düzenleme:
üniv.de okuduğum bölümü..
yanlış arkadaşla eve çıkmazdım..
ve başka liseden mezun olmak isterdim..
alttaki hayatında hiç pişmanlık duyduğun şeyler oldu mu?

olmammı milletin goruslerini onemseyip kendimi sıktıgıma cok pısmanım:KK43:

alttaki hiç telefonda birini işlettnmi

X