bu teste bakar mısınız aciiiiiiiiillllllllllllll

yanlis anlama seni uzmekde istemem ama bence bu test bozuk
cunki ikinci cizgi cok kenarda normalde ortada olmasi gerekir iki cicgide bence baska marka test denemeni tavsiye ederim

Evet özlem arkadaşıma bende katılıyorum.adetinde geçmiş.belirtilerin varmıydı merak ettim?son durum ne bizi haberdar et.umarım hamilesindir...

Son düzenleme:
meh.lika;kızlar valla emin olmak için tekrar test yaptım negatif çıkıyor
sinirlerim bozuldu hastaneye de gidemiyorum çalışıyorum biraz daha bekleyip bi daha yapayım testi diyorum

canım bıraz beklıyceksın hemen atma ben bıraz beklemıstım eger musaıt degılsen aksamalrı ozel hastaneye gıt ogren yanı onlar yaparlar

meh.lika cım, burda dikkat etmek gereken nokta şu ki, "T" yazan yer senin hamile olup olmadığını gosterecek olan kısım, ki çok koyu çizgi var orda, "C" yazan kısım ise testin doğru çalıştğını gösterecek olan ve her daim pozitif çıkması gerekn kısım ki burdaki çizgi çok silik ve dediğine göre başlangıçta çıkmamış bekleyince böyle silik bir çizgi çıkmış. ve bir arkadaşın da söylediği gibi çizgiler ortalanmamış yani bu test muhtemelen bozuk canım. zaten eger "C" bölgesinde sorun varsa test sonucunu dikkate almayın diye yazıyor testlerin içinde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…