bu teste bakar mısınız aciiiiiiiiillllllllllllll

meh.lika

Guru
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
23
0
41
kızlar adetim 4 gün oluyor geçti. dün bu testi yaptım ama kafam karıştı hamilemiyim değilmiyim birde siz bakıp yorumlayın:)

Eklentiler

• $Görünt021.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 76
hamilesin canımmm
bariz görünüyor çizgi:):))

canım hamilesin.2.çizgi silikte olsa hamile demektir.istersen bir test daha yap emin olursun iyice.tebriklerrr

hamilesin canım ben yaptığımda da böle 2.çizgi silik çıktı sonra gidip hemen kan testi yaptırmıştım onda da hamile çıkmıştım.hayırlısı olur inş.

canım inşallah ama kafamı karıştıran önce tek çizgi çıktı sinirlendim bıraktım sonra biraz zaman geçince tekrar baktım ikinci çizgi silik çıkmış

Canım umarım hamilesindir ama bence testi tekrar yap bugün çünkü kuruyunca hamile olmasan da açık renkte çizgi çıkabiliyor(kendimden biliyorum)

en güzeli kanda beta-hcg yaptır canım hem adetin de geçmiş bence hamilesin.... hem emin olursun kan testiyle....

medeni durumunda bekar yazıyor ama inşallah planlı veya istenenen bir gebeliktir, hayırlı olsun tekrar

bariz belli ikinci cizgi:)ne güzel bür görüntü yaahuu ayy bende istiyorumm:)tebrik ederim cnm....

Ayy ne guzel hamıle sın cnm kandada baktır bence kesın oamna bellı olur ama hamıesın bende ıstıyommmmmmmmmmm

canım merak etme hamılesın bende yaptım gecen pazar ılk basta tek cızgı cıktı esım dedı getır bende bakayım ona getırırken ıkıncı cızgı bıraz siliktı sonra gece hemen doktora gıttım kan testı yaptırdım pozıtıf cıktı 452 hcg cıkmıstıı kan testı yaptır merak etme canım hamılesın

Ne güzel bir tablo o öyle,darası bizlerinde başına en kısa zamanda.
Tebrik ederim,sorunsuz,mutlu bir hamilelik dilerim.

( kızlar valla emin olmak için tekrar test yaptım negatif çıkıyor
sinirlerim bozuldu hastaneye de gidemiyorum çalışıyorum biraz daha bekleyip bi daha yapayım testi diyorum

benim testimde böle çıkmıştı belki test arızalıdır die 2.testi yapmştım onda da silik çıkmştı çizgi reglim 1 gün geçmişti henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…