Bu test neden böyle oldu?

Buseerr

Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2023
57
-6
24
Merhaba ben 10 ocakta surtunme ile iliskiye girdim . Kondom vardi ama sonda patladığını gördük zevk suyundan korktum . 20 şubatta regl oldum ve o gün kanda beta hcgi 0.81 yani negatif . Yaklaşık 17 tane falan evde test yaptım. Bugün iliskiden yaklaşık 72 gün falan geçti. Bugün evde test yaptım hatta 1 saat önce falan . Çok idrar damlatmis olabilirim bu neden oldu korkuyorum yargılamadan soylermisiniz lütfen

Eklentiler

• GAG-1679595151405.jpg
    GAG-1679595151405.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 36
  • GAG-1679595145104.jpg
    GAG-1679595145104.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 35
Gecen 16 testin söylemediği neyi sana soylemesini bekliyorsun tam olarak?
Korktuğum için yapıyorum buda böyle cikinca sebebini öğrenmek istedim. Çok idrar damlatilirsq böyle olurmu diye yada pozitif olabilirmi diye soruyorum neden bukadar ters ve sinirlisiniz anlamıyorum

E 16 tane test yapmışsın negatif demiş işte. Bunca zaman geç de dollense elbet çıkardı bebek olsa testlerden. (Hamile kalmaktan korkutugun) Son adet tarihinin üstünden 100 gün geçmiş . Bırak bence bu işleri. Değilsin işte. Hatta hala adet olmadıysan bugün yarın gelir, bol bol papatya biberiye çayı yap, iç. Adet olunca rahatlarsın

E 16 tane test yapmışsın negatif demiş işte. Bunca zaman geç de dollense elbet çıkardı bebek olsa testlerden. (Hamile kalmaktan korkutugun) Son adet tarihinin üstünden 100 gün geçmiş . Bırak bence bu işleri. Değilsin işte. Hatta hala adet olmadıysan bugün yarın gelir, bol bol papatya biberiye çayı yap, iç. Adet olunca rahatlarsın
Cok teşekkür ederimmmm . Gercekten hani ikna oluyorum. Aslindaa soyle ben 17 aralıkta regl olmustum . Adet duzensizligim var ve 20 şubata kadar gelmedi kac gun geciktigini bilmiyorum ama 1 ay kesin gecikti . 20 şubatta geldi suan 23 u oldu hala regl olmadım. Tarlusala başladım. Bu teste boyle cikinca korktum. Acaba hamilemiyim diye teşekkür ederimmm

X