Saç Bakım Ürünleri bu saçlara bi çare bi öneri bekliyorum kızlar .. :(

MinaJ_38

Her Aşk öLümü Tadacak..
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013
125
0
merhaba kızlar ...

yaklasık 1-2 ay saçımı uzatmak için denemeediğim şey kalmadı.. uzadıda ensemde olan saçlar omzuma indi fakat bi sıkıntım var saçlarm çok ince telli düzleştiricnde fena bişekilde yanıyoo düzleştiriciminde ayarı yok cok yanıyo sanırım ondan ve şuan acayip kırık :KK43: önerebilceğiniz bi saç bakım maskesi varmı kırıklar için napmalıyım ... cevab vern lütfenn ..

düzleştirmeye ara vermelisin
ben evde saç bakım maskesi hazırlamaya üşeniyorum hazır maske yapıyorum saç uçlarımda çok az kırık var
ama bir sürü markaya ait hazır saç bakım maskeleri var
reklam olmasın marka vermiycem araştır kendine uygun olanı uygula bence

bakım maskesi Loreal Force vector maskeyi tavsiye ederim kesinlikle, bi dene çok memnun kalıcaksın, benimde saçım ince telli ve hergün düzleştiriorum ama bu çok işe yaradı çok iyi geldi yalnız piyasada yok kuaförlere geliyor sadece yada netten bulabilirsin profesyonel bakım cunku..

bakım maskesi Loreal Force vector maskeyi tavsiye ederim kesinlikle, bi dene çok memnun kalıcaksın, benimde saçım ince telli ve hergün düzleştiriorum ama bu çok işe yaradı çok iyi geldi yalnız piyasada yok kuaförlere geliyor sadece yada netten bulabilirsin profesyonel bakım cunku..

tavsyen ıcın tsk ederım canım arastrcam

en iyi sıvı saç kremi bioblas,
nude şampuan saç kremi çok iyi,
elseve arginine bakım kremleri ve tonik fena değil,
saç uçlarına yumurta sarısı badem yağı, zeytinyağı iyi bir bakım,
dökülme için saç diplerine maya bitki suyu karışımı çok iyi geliyor
denemediğim şy kalmadı benim de,
daha iyilerini buldukça yazarım

argan yağı diyorum başka bişey demiyorum kızlar

ilkini kullanıyorum mükemmel
$a0qly2fFHD21_227.jpg $23848_buyuk_zoom.jpg

saçlarımı kestireli 3 ay oldu normalde haftasına kırılırdı o günden beri her duştan sonra nemli saçlarıma özellikle uçlarına uyguluyorum sonuç mükemmel=sıfır kırık yumuşacık saçlar :nazar:

Son düzenleme:
elma sırkesı kullanıyorum bıkac damla ama evde yaptıgımız elma sırkesınden ve acı kayısı cekırdegı yagı bıkac damla yeterlı hem parlıyo hem cok guzel uzuyor tararkende morfose mavi su kuaforlerde kullanılıyo ben emınonunden 7.500 aldım bılgınız olsun ıstedım:KK36:

Canim konu actim super bir urun onerebilirim sana passionate argan tree oil diye sen bile inanamiycaksin saclarina..10. Tl hemde..istersen gonderebilirim ama internette bi arastir yiede canim..

merhaba kızlar ...

yaklasık 1-2 ay saçımı uzatmak için denemeediğim şey kalmadı.. uzadıda ensemde olan saçlar omzuma indi fakat bi sıkıntım var saçlarm çok ince telli düzleştiricnde fena bişekilde yanıyoo düzleştiriciminde ayarı yok cok yanıyo sanırım ondan ve şuan acayip kırık :KK43: önerebilceğiniz bi saç bakım maskesi varmı kırıklar için napmalıyım ... cevab vern lütfenn ..

meraba canım ben kişisel bakım ürünleri satıyorum dolayısıyla birçok seyi kullanmaya fırsatım oluyor. eğer bulunduğun şehirde gratis varsa oraya git ve down under ın NUDE ismindeki %98 doğal içerikli olan şampuanını bi dene derim hem hızlı uzatıyor hemde gerçekten gzel bi şampuan . gratis te hep indirimde oluyor 13 tl civarlarında bi şampuan :KK66: birde hızlı uzaması için duştan çıkınca saçını iyyice tara ve eline makası alıp uçlarından çooookk ufak ufak kırp yok denilecek kadar o zmn saç hızlı uzuyor ! amann dikkaat yok denecek kadr kes uçlarından :):KK42::KK42:

arkadaşlar bende şaç dökülmesinden muzdaribim. hamileyken saçlarım hem uzadı hemde dökülmüyordu. fakat doğumdan sonra aşırı derecede dökülüyorlar.. doğum yapalı 8 ay oldu. bu duruma bir önerisi olan var mı?...

argan yağı diyorum başka bişey demiyorum kızlar

ilkini kullanıyorum mükemmel
Eki Görüntüle 675992 Eki Görüntüle 675993

saçlarımı kestireli 3 ay oldu normalde haftasına kırılırdı o günden beri her duştan sonra nemli saçlarıma özellikle uçlarına uyguluyorum sonuç mükemmel=sıfır kırık yumuşacık saçlar :nazar:

bende haftaya uçlarından aldırıcam bende alayım argan yağından

Valensey dıye bı markanın sac bakım yağını aldım aktardan sacımın dıplerıne sonra heryerıne tarakla yaydırarak tarıyorum 2-3 saat bekletiyorum. Sacımda az da olsa uzama var ama en onemlısı cok canlı gorunuyor.daha yumuşak. fyatı da 15 tl mı neydı

saçın yavaş ya da hızlı uzaması diye bir şey olduğunu sanmıyorum, uçlardan kırıldıkça koptukça yavaş uzuyormuş gibi geliyor, uçları ısıdan koruyacak ürünler kullan bence (ben elidor keratinolojininkini kullanıyorum güzel) haftada bir de doğal bir maske yap (ben maske yoksa saça iyi gelecek bir yağ sürüp bekletiyorum arada sırada) şampuan olarak nude tavsiye ederim, ben kullanıyordum ama kafamda 3 insan saçı olduğu için hacimli görünmesi hiç iyi olmuyordu :) sana iyi gelir. saç diplerine de tonik kullan tamamdır.

arkadaşlar bende şaç dökülmesinden muzdaribim. hamileyken saçlarım hem uzadı hemde dökülmüyordu. fakat doğumdan sonra aşırı derecede dökülüyorlar.. doğum yapalı 8 ay oldu. bu duruma bir önerisi olan var mı?...

doğum yapmadım ama yapan arkadaşlarımdan duyuyorum bu durumu, bildiğim kadarıyla bu geçici bir durum, hamilelik döneminde saç dökülmüyormuş ve çok güçleniyormuş (östrojen hormonunun fazla salgılanmasından heralde) doğumdan sonra da hızla dökülüp, bir süre sonra dökülenler geri çıkıyormuş, yani endişelenecek bir şey yok. tabii ki emzirdiğiniz ve stresli olduğunuz için beslenmenize vs. dikkat edin ki kalıcı bir durum olmasın. bebeğinizi öptüm :)

doğum yapmadım ama yapan arkadaşlarımdan duyuyorum bu durumu, bildiğim kadarıyla bu geçici bir durum, hamilelik döneminde saç dökülmüyormuş ve çok güçleniyormuş (östrojen hormonunun fazla salgılanmasından heralde) doğumdan sonra da hızla dökülüp, bir süre sonra dökülenler geri çıkıyormuş, yani endişelenecek bir şey yok. tabii ki emzirdiğiniz ve stresli olduğunuz için beslenmenize vs. dikkat edin ki kalıcı bir durum olmasın. bebeğinizi öptüm :)

açıkçası saçlarımın hamilelikteki gibi güçlü olmasını çok isterdim..ama olmuyor maalesef...mecburen saçlarımı kestirdim..zaten çocuk olduğuda saçla ilgilenmesi zor oluyor..stres zaten hiç eksik olmuyor...ama umarım dediğiniz gibi dökülenler geri çıkar...en azından bunu duymak bile içimi rahatlattı..teşekkür ederim...

saçın yavaş ya da hızlı uzaması diye bir şey olduğunu sanmıyorum, uçlardan kırıldıkça koptukça yavaş uzuyormuş gibi geliyor, uçları ısıdan koruyacak ürünler kullan bence (ben elidor keratinolojininkini kullanıyorum güzel) haftada bir de doğal bir maske yap (ben maske yoksa saça iyi gelecek bir yağ sürüp bekletiyorum arada sırada) şampuan olarak nude tavsiye ederim, ben kullanıyordum ama kafamda 3 insan saçı olduğu için hacimli görünmesi hiç iyi olmuyordu :) sana iyi gelir. saç diplerine de tonik kullan tamamdır.

tonik derken canım

X