Bu saatte neden internet başındayız?

E

EU1

Ziyaretçi
evet arkadaşlar merak ettim neden bu saatte internet başındayız?
evli olanlar neden? bekar olanlar neden?ilk cevap benden olsun,kocam horluyor ben sıkıntıdan patladım,muhabbet yok,öyleyse bende internetin yolunu tutayım dedim...
:nazar:

Bilgi almak ve bilgi paylaşmak hoşuma gidiyor , ben de bunun için burdayım şuan..:nazar:

cünkü evde yalnızım.................................. her zamanki gibi ...........

1-Kocam hala gelmedi:nazar:
2-Uykum da hala gelmedi:mymeka:
3-Televizyon izlemekten nefret ederim..:dilcikar:
4-Müzik de dinliyorum,ne güzelhihoyyyt

benimde kocam gelmedi................................

burayı sevdim.farklı görüşleri okumak hoşuma gidiyor ve de yalnızım genelde...........

valla benim kocişim evde olsa şimdi onun kucagında film izlio olurdum kocişim görev icabıyla diyarbaırda kızımda uyudu bende burdayım uyku tutmuyo geceleri hep gündüz uyusam istiyorum........

www.kadinlarkulubu.com'da kim ne yapmış, konular nasıl ilerliyo kim kaç kilo almış,yeni zayıflama yöntemi nelermiş,turplu ve zencefilli su konusunda değişmeler var mı,göz makyajı yapıpta koyan varsa bakiyim,bir derdini anlatcek birine çözüm bulayım,cilt sorunları için neler yapıo bizim kızlar bi bakiyim die bu saatte netteyim canım :roflol:

üniversite ögrencisiyim, genelde bütün ders ve okul bilgilerim, hocalardan gelen mesajlar, iptal dersler, hepsi üniversitemizin sayfasina aktariliyor, orayi acik tutuyorum mesaj gelir diye.
Onun yani sira KKya takiliyorum, aksamlari en büyük zevkimdir.

Birde bizimkini bekliyorum msnde adam agac etti bizi:1closedeyes:

1- uykum yok
2- kocam yok
3- evde kimse yok
4- tv de izlediğim program yok
5- yapacak başka bişey yok

ve o yüzden böyle nette dolanıyorum :enbuyukkk:

Biraz islerim var nette arti canim ole istiyor arti esim uyuyo arti kisir yerken ve cayimi
yudumlarken kk nin basinda olmaktan cok haz aliyorum:smiley-cool:

1-uykum yok
2-derdim çok
3-kafa dağıtmam gerekiyor..
4-bekarım.

Biraz islerim var nette arti canim ole istiyor arti esim uyuyo arti kisir yerken ve cayimi
yudumlarken kk nin basinda olmaktan cok haz aliyorum:smiley-cool:

ohhh miss ...eşler odaya ,kk buraya şakkıdı

süper cevaplar yaaaaa ilahiiiii...................

valla benim kocişim evde olsa şimdi onun kucagında film izlio olurdum kocişim görev icabıyla diyarbaırda kızımda uyudu bende burdayım uyku tutmuyo geceleri hep gündüz uyusam istiyorum........

Allah kavuştursun canım...:asigim:

esimin gelmesine 2saat var turkiye saatine gore 2de evde kizim uudu cayimda var eeee daha ne olsun

ben buradayım cunku..............
esımın abılerı bızdeler onlar salonda okey oynuyor bende oturma odamda pc basında
onların bıran once gıtmelerını beklıyorum

bu arada söylemeden edemicem yan komşu konudaki agustos_boceeni bekliyorum:kahve:
bide turplu su ve zencefil suyu konusunu takipteyim ..kötükedihüso

X