Bu rüyalar şaşırttı beni

eso66eso

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
44
9
31
Merhaba hanımlar, paylaşıp fikir-yorum alışverişi yapmak istedim. Şuan iş ariyorum, 4 yıldır evliyim vajinismus ile sorunlar yasiyorum. Bir hafta önce ailemin yanındaydım amcamın kızı kuzenim beni rüyasında görmüş anneme sormuş Esrayi gördüm bebek var mı diye ,şimdi bugünde teyzemin kizi aradı rüyamda seni gördüm hamile olduğunu söylüyordun bana dedi. Bende geçen ayın sonunda değişik rüyalar gördüm ama iş konusuna bir de kpss ye çok taktigim için o tür şeyler gördüm .ne diycemi bilemedim hayirlisi olsun,hayra çıkarsın rabbim burda paylaşmak istedim :)

Merhaba hanımlar, paylaşıp fikir-yorum alışverişi yapmak istedim. Şuan iş ariyorum, 4 yıldır evliyim vajinismus ile sorunlar yasiyorum. Bir hafta önce ailemin yanındaydım amcamın kızı kuzenim beni rüyasında görmüş anneme sormuş Esrayi gördüm bebek var mı diye ,şimdi bugünde teyzemin kizi aradı rüyamda seni gördüm hamile olduğunu söylüyordun bana dedi. Bende geçen ayın sonunda değişik rüyalar gördüm ama iş konusuna bir de kpss ye çok taktigim için o tür şeyler gördüm .ne diycemi bilemedim hayirlisi olsun,hayra çıkarsın rabbim burda paylaşmak istedim :)
Ruyada gebelik sikinti derler, dogurmus musunuz?

Bu kişilerle aranız nasıl, bebek olup olmadığını öğrenmek için bu şekilde bir yolu seçmiş olma ihtimalleri olabilir mi
Amcamın kızıyla çok gorusmeyiz bayramdan bayrama o konuştuğumuzda bana direk de sorardi zaten ,diğeriyle teyzmein kızıyla yani samimiyiz ama öğrenmek için rüyaları karistirmaz direk sorar o da

Hamilelik guzel habere isarettir hayrli haber olsun insAllah

ben hep ruyaların tersine çıktığını düşünürüm modunuzu düşürmek istemem de :KK70: benimkiler öyle oluyo genelde

X