Göz Makyajı bu rimeli tavsiye edermisiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maybelline volum express ten şaşmam::115: sarı renkli olan...kıvrımlı olsun istersen mor olanını almak gerekiyor.
diğer rimelleri sevmiyorum.
bu ara indirimli gratiste yüzde yirmibeş.

Loreal Lash Architecteki kullundım yıllarca tavsiye ederim max factorden falan daha iyi..maybelinede fiyatlarına göre gayet iyiler..

maybelline volum express ten şaşmam::115: sarı renkli olan...kıvrımlı olsun istersen mor olanını almak gerekiyor.

bu ürünü cok tavsıye edıyorlar koyu pembe rengi degılmı cnm

Loreal Lash Architecteki kullundım yıllarca tavsiye ederim max factorden falan daha iyi..maybelinede fiyatlarına göre gayet iyiler..

bakıyım cnm onada tşkler

bakıyım cnm onada tşkler

bakıyım cnm onada tşkler

evet o suya dayanıklı olan pembe..ben sevmiyorum suya dayanıklı...sarısı suya dayanıklı değil..mor olanın da kıvırma etkisi var.bi tane de tek tek kirpikleri ayıran var rengini hatırlamıyorum.ben sarı olanını kullanıyorum.

en iyi rimelin bu olduğunu düşünüyorum.benim kirpiklerim kıvrık o yüzden sarıyı aldım.sen istersen moru da alabilirsin..
çevremde tüm arkadaşlarım bunu kullanıyor.inanılmaz bi ürün...bi dene testerden...geçen bitmişti aldım yine gratiste yüzde yirmibeş indirim var 12 tlye geldi...

bende kıvrımlı olsun istiyorum:13:
en kısa zamanda ya loreal ya da maybellıne alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…