Bu nedir

sevdayorgunu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
117
-69
24
Arkadaşlar merhaba tütünün üstüne aseton ve zirai ilaç sıkıyorlarmış eşimle tartışıyoruz ki ben uyuşturucu diyorum o tütün diyor aranızda bilen varmı geçen ay sorduğumdada esrar diyordu ama o yeşil olur bu kahverengi ve çok kötü aseton kokuyor

Sizinde hafızanıza hayranım da sorduğum soruyu cevaplamamışsınız

Sorduğunuz sorunun cevabı hiçbir şeyi değiştirmeyeceği için gerek görmedim, bonzai olsa da esrar olsa da dayak da yeseniz barışıyorsunuz neticede. Çocuğunuzun risk altında olduğunu görene kadar da devam edecek bu, geç olmaz umarım hiçbir şey

Ya çok değiştiyse bunu hiç düşündümüzmü şimdi ben ona bağırmaya başladım o alttan almaya başladı çok keyifli oluyor önceden tutumlu biriydim şimdi çok güzel alışverişler yapıyorum demekki neymiş kaçan kovalanırmış beyfendinin götünü kaldırdım tabi zamanında şimdi ben kendimi ağırdan satıyorum o pervane bana ne demişler soğuyana kadar sessiz kal tadını çıkar

15 yıldan beri kullanıyorum ben neysem oyum gideceğin durum yok kendimi düzelteceğim dedi ama bonzai olmasından korkuyorum o çok kötü çünkü

Sorduğunuz soruların akla, mantığa sığar bir yanı yok ki. Forum üyelerini yasaklı madde uzmanı falan mı sanıyorsunuz ?

Biz nerden bilelim eşiniz ne kullanıyor. Eşinizi narkotik şubeye ihbar edin, ne kullandığını öğrenirsiniz.

Konunun alışverişle, kaçmayla kovalamayla alakası mı var, adam sizi dövüyor yahu. Bağımlı olma potansiyelini geçtim, bağımlıysa zaten siz amuda da kalksanız düzelmez. Evde el kadar çocuğunuz varken büyük risk alıyorsunuz

Simdi ben azarlıyorum çok keyif alıyorum demiş
Ülkede son 1 haftada yasanan durumlardan bihaber sanırım.

Zirai ilaç nedir bilgim yok, google'da arattım böcek ilacı, tarım ilacı diyor. Sen aseton diyorsun. Çok büyük bir zeka geriliğine sahip olmak gerekir bunları durup durup koklamak için.

Keşke kocanın üzerine terlik fırlatsan, hamamböceği gibi ezilse kurtulsan.

Simdi ben azarlıyorum çok keyif alıyorum demiş
Ülkede son 1 haftada yasanan durumlardan bihaber sanırım.
Valla az önce en yeni canimiz Semih'in, katlettiği Ayşegül'le aynı sabah kahvaltı yaptığını okudum. O da düzeldiğini düşünmüş demek ki, ne diyebiliriz düşünmeye devam etsin konu sahibi de. Allah korusun demekten başka çaremiz yok ekran başından

O bonzaiyi sana yedirir o. Azarladikça keyif alıyormuş. Bir gün deli öfkesine denk gelirsiniz sonra sizi kriminallik eder. Öyle madde kullanan deli erkek gücünü küçümsemeyin. Allah size akıl versin. O sabiyi de kurtarsın. Kalmış delilerin arasında.

Siz muhakeme yeteneğinizi mi kaybettiniz? Sorduğunuz sorunun ya da barışma bahanenizin absürtlüğünün farkında değilsiniz sanırım.

Ama yine de merakımı yenemiyorum. Farz edelim esrar değil de bonzai ya da daha değişik bir uyuşturucu madde çıktı. Sizin açınızdan ne değişecek?

Arkadaşlar bence daha fazla yazmayın karşınızda anlayan biri yok. Böyle u dönüşü yapıp size e öyle diyodun noldu diyenlere ters ters cevap verecekseniz eşiniz dövüp sövdüğünde gelip buralara yazmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…