Makyaj Ürünleri Bu ne harika bir makyajdır boyle

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Resmen badana yaptı ne makyajı:26: Zerre kadar beğenmedim valla ben,bülent ersoy gibi oldu herşeyiyle:18:

Resmen badana yaptı ne makyajı:26: Zerre kadar beğenmedim valla ben,bülent ersoy gibi oldu herşeyiyle:18:

sonucta bu makyajı gunluk hayatta kullanamazsınız orası ayrı ama resmen bir sanat.. bu makyajı herkes yapamaz bulent ersoyun makyajıyla bu bir tutulamaz bence:)) yine zevk meselesi ama ben cok begendim

Son düzenleme:
:KK53::KK53::KK53:
başka biri oldu resmen ten rengi 2 numara fark etti :KK53:
ama bende takma kirpik istiyorum süper oldu :KK52::KK52::KK52:
paylaşım için teşekkürler :KK19:

canım kaşlarını nasıl şekil verdi anlayabildin mi ?

Dikkat ederseniz ,asıl kaş çizgisini kalem , fondeten ve pudra ile kapatıp, kalemle yeni bir kaş çizdi...Ustaca yapılmış bir makyaj ...Tabii ki profesyonel ama bence oldukça abartılı...

Şok oldumm :KK30: Takma kirpikten ben de istiyorummmm :KK36:
Makyaj yapmayı çok seviyorum ama profesyonel değilim işte insan bunları da görmeye dursun hemen canım çekti yapıcam :KK52: :KK60:

agsım acık ızledım resmen hele o kasları nasıl yaptı ya alttan bellı olur kasının ucu dedım ama bısey surdu anında yok oldu :KK1: kadının surdukelrı her neyse haddı hesabı yok bunun ben bı fondotenı pudra allık bılırım yuze surulen olarak baska da bılmeme hos bılsem de kullnamam acıkcası dogallıktan eser yok her yerı takma gıbı oldu kadının ben dogal makyajları daha cok sevıyorum bı dugune gıderken bıle bole yuzume cok sey surmem surdurtmem de makyajı yapılan bayanın ne bıcım gozeneklerı kapanmıstır hava almıyodur cok zararlı ama cıdden bı sanat resım yapmak kadar zor ben bu makyajda en begendıgım hosuma gıden bayanının burnunu nasıl kucuk gosterebıldı ya o cok hosuma gıttı :) burnun yanlarına koyu ustune acık renk suruyo fondotenı ama nasıl becerıyo dagıtıyo aklım almadı almaz da:)

ay bambaşka biri oluyor ya, resmen sanat yaptılar yüzüne:KK1: acaba kaç dakika ya da saat sürüyor bu makyaj:KK14:

bu makyajı çıkarmak kaç saatini alır acaba:26:ne kadar temizleyici ve pamuk kullanır:44:ben kalem rimeli bile çıkarmaya üşeniyorum bununla uğraşılır mı:nazar:güzel de olsa bari:KK19:

X