bu ne demek oluyor sizce?

:roflol::roflol:evet duygucum kemal sunal filmi ayrılda gel ayşe ayrılda gell kadında diyokiiii kim buu ayşeeeeeeeeee klava: bide evli haaaaaaaaaaaaklava: puhahahahhaaaa :roflol:

sabikaliysa is degisir uzerine gitme ama tedbirli bos birakma kontrolun uzerinde olsun gerci gecen gun esimde Mustafa salona gec diye sayikliyordu guldum sabah sordum hatirlamiyor kimbilir hangi Mustafa dedi .......ama senin yerinde kim olsa endiselenir mustafa degilde Ayse dese bende delirirdim

:roflol::roflol:evet duygucum kemal sunal filmi ayrılda gel ayşe ayrılda gell kadında diyokiiii kim buu ayşeeeeeeeeee klava: bide evli haaaaaaaaaaaaklava: puhahahahhaaaa :roflol:

prensesım canım.......ben ayten hatırlıyordum....ayşe,mıydı hay allah.....
:roflol::roflol::roflol:

sırf yorum yapmış olmak için yazmazsanız sevinirim CADIARZU
pardon ama konu açınca kötü aşağılayıcı olmadıktan sonra
her yoruma açık olmalısınız
kimsenin avukatı deyilim ama yapılan yorumlarda alınacak bir ifade göremiyorum

ay,bu çok iyiydi,mustafa haa... ilahi nuray...:roflol:

açıkçası bende aman boşver rüya diyemezdim hele öncedende sabıkası varsa.
Ama kanıtta yoksa yada bulamıyorsanız acabalar için ne kendi nede eşinizin huzurunuzu bozmayın.

mustafamı......ay cok guldum.......:roflol::roflol::sm_cool::teytey::dance:

Canım eşinizin bu konuda daha önce sabıkası varsa bilemem tabi ne yaptığınada bağlı ama rüya sonuçta.Olabilir.

Valla boşuna kuruntu yapmışsınız. Ben işimden dolayı insanlarla uğraşıyorum, bir keresinde bir beyle günlerce uğraşmıştım ve rüyamdada adını sayıklamıştım. Ertesi gün eşimle gülmekten gözlerimizden yaş gelmiştir.
Ayrıca çalışanların birbirine hanım veya bey demek gibi bir şartı yoktur. Biraz rahat olun, eşinizi sıkmayın bu kadar.

canım işte senin dediğin tabirle öncesinden sabıkası olduğu için mirmirmirmir önceden hatası olduğu için güvenemiorum acabamı diorum

Önceden sabıkası varsa siz yine de tetikte olun derim,,,yani düşünmekte haklısınız galibaCADIARZU
Eğer durum farklı olsaydı yorumum da farklı olacaktı ama şimdi :sm_confused:

üzerinde kafa patlatmaya değmez canım..
olabilir insanlık hali..
kimbilir neler görüyordu rüyasında eşin,alakasız alakasız şeyler.
kafana takıpta boşuna üzüyorsun kendini...
:teselli:

ohhooooo benim eşimde sürekli sayıklar uykusunda
binaların sıvası güsel olmamış,şitt boyaları düzgün yapın
tamam ben halletçem bu olayıda:roflol: :roflol:
eşim sürekli böylee,aklında kalanları uykusunda hallediyor kocişim:roflol:
sizde fazla bartmışsınız bencee:1rolleyes:
üzülmeyin böyle şeyleri kafanızda kurup hem kendinizş,
hemde eşinizi üzmeyin derim ben:teselli:

canım şimdi resimlerine baktım okadar gusel bi kızsın kii .. kendine guvenn.. haklısın bende birinin ismini duyssam kötu olurdum ama sakın eşinin aklına böle bişey sokma ve bu konudan bahsetme ona farketmeden izle yaptıklarını falan sadece.. bu sana netlik kazandırır kısa zamanda die duşunuorum.. ayrıca eşin senn gibi bi bayanı aldatcak kadar akılsız deildir herhalde yanii..

kemal sunalın filmiydi o kaydirigubbakcemile3ruyasında atın adu ayşeydi onu sayıklıyordu

burdaki altama haberlerini okuyunca artık bende ruyalarıma giriyordu eşim beni
aldatıyordu

o yüzden kafana takma arkadaşım :1rolleyes:

canim resimlerine baktim senin kocana 1500 Sultan gelse pesinede 4000Nebahat eklesen bakmaz yok bakarsa ya akildan noksan yada dupeduz kordur seni unutturacak ruyaya girecek tek Sultan Turkan Soray diyicem ama o yastan kaybediyor Allah evinizin nesesini huzurunu bozmasin

eşinizin geçmişinde ihanetleri olduysa eğer bence siz gözünüzü dört açın..bi kere yapan arkasınıda getirir bence..

valla benım aklımda ayten kalmış......CADIARZU
artık ayşeymiş......
bakın bende ayten dıye sayıklamışım....:roflol::roflol:

canım beni güldürdün allahta seni güldürsün kaydirigubbakcemile3 çok güzel yazmışsın ama işte erkekler huyu kurusun yerimseniben

Herkezin yorumuna saygı duyuyorum ama arkadaşlar karşımızdaki adam sabıkalı zaten bu yüzden bak bernacığım aklını başına al biliyorum korkuyorsun yinemi aynı acı gerçeklerle karşılaşıcam acabaların var ama korkma git bu olayın üzerine git burnuma kötü kokular geliyor inşallah yanılıyorumdur ama sanmıyorum günahı

boynuna ama enayi yerine koyulmakdansa bence olayın üzerine git ve peşini bırakma gerçekler bazen acı da olsa yalandan herzaman daha mahsumdur hakkında hayırlısı olsun ama lütfen beni dinle ve bu olayın üzerine git peşini bırakma hislerim beni kolay kolay yanıltmaz hakkında herşeyin hayırlısı olsun :1hug:

sevgiler saygılar kaydirigubbakcemile5

bernacım üstteki yorumları görünce bende resimlerine bakayım dedim,hatta avatarını kartpostal sandım.maşallah çok güzel bi kadınsın..bence eşinin her gece yanında dahi olsan rüyasında seni sayıklaması gerekir..kaydirigubbakcemile3 bu olayı da fazla takma bence kendine sonuna kadar güven..senden iyisini eminim bulamaz...hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…