bu ne demek oluyor sizce?

canım benim eşimde geçen gün rüyasında sofya diye bişeyler sayıkladı şok oldum
,eşime çok güvenmeme rağmen aklıma bintane olay geldi
bende hemen sofya kim dedim oda uyuyor mantar firması dedi ayık değildi ama,
hemen telefonunu aldım baktım sofya yazıyor dedim bu kesin kadın mantar satan bir firmayı nie böyle kaydetsinki dedim
ertesi gün aradım hemen aradım adamın biri çıktı "buyrun sofya mantarcılık" dedim sofya hanımla görüşebilirmiyim dediki sofya hanım die biri yok sadece buranın adı sofya mantarcılık

kızlar sanırım kimileriniz konuyu anlamamış iş yerinin adı sultan değil :1no2: orada tele bakan kızın adı sultan bende telefon açtığımda sultan hanımla görüşebilirmiyim dedim buyrun benim dedi ve kapadım konu bu :kızgın: ilginç olan ben hiç konuyu açmıorum şimdi eşimde hiç açmıo bu konunun üstüne gitmemi kesin istemio çünkü oda çok iyi bilio neler yapabileceğimi yaaa işte insanda bi kere güven kırıldımı bidaha olmuo hep acabalamı geçio :uhm:

şeytandır o bazen erkeklerin rüyasına girer.. sultan değildir merak etme... sen sormasan muhtemelen rüyasını bile hatırlamayacaktı...onun üzerine fazla gitme.. ama takip etmeyi de ihmal etme bence...

enterasan bende olsam şaşırırdım...
Eşinin doğru sölediğine inanıyosan.....
Ve sonuna kadar güveniyosan uzatma bence......

bede kocam bi isim sayıklasa içime kurt düşerdi.rüya bu ama bakalım c.tesi git bi gör kadını nasılmışş..
ama bernacım çok güzel bi bayansınnnn maşallah Allah nazarlardan saklasın canım.çok didikleme ama kocana bişi olursa neler yapacağını hissettir.korksun

maşallah ya bayanlarımız ne kadar da hoş görülü olmuş görmeyeli bu ne ya siz ciddimisiniz:uhm: hayır olamazsınız bu bir şaka dimi şaka diyin bence:kızgın:
bu kadar entel değilsiniz neden görünmeye çalışıyorsunuz :uhm: ya sizin kocanız olsa rüyayı gören çokdan parayo olmuş senaryo üzerine senaryo yazmış yönetmiş oynamış olurdunuz ama söz konusu başkası olunca çok kolay dimi yorum yapmak :kızgın:
kusura bakmayın ama çoğu altında birşey yokdur diyen bayanlar ya kendiler aldatılan ama 2ci aldatılışı kendilerine yediremicekleri için irdelemeyen kurcalamayan bayanlar ve bu yüzdende başkasınada amaaaaaaaaaan kurcalama yokdur altında birşey diyorlar o kadar rahat ve o kadar geniş birşekilde şakkıdı

berna canımm şimdi sen ne istediğine odaklan hislerin anladığım kadarı ile sana bunda birşey var diyor üzerine git diyor zaten sicilide temiz değil yani ilk vukaatı değil paşanın heeeee o zaman orda bir dur kusura bakma ağır olucak ama 2 boynuzlarada ok diyebilecekmisin yani eğer hayır bir kere yaptı affetim ama bu sefer afetmem diyorsan tamam ama anlamadığım birşey daha var hem merak ediyorsun hemde neymiş kocan seni cumartesi götürecekmişmiş sende yedin dimi oturdumu miğdene:uhm:

ya berna ALLAH aşkına ya eşine zaten bu soruyu sordun sultan kim diye eee ne malum onun şimdi cumartesi günü hazırlıklı olmicana ya ağız birliği yaptılarsa ve o kadında iyi bir oyuncuysa sen istediğin kadar bakışlar bilmem ne diye sayıkla bulursun çok ararsın ya birde o sultan o şirketin sekreteriyse sadece 2 dakika görebileceksin eee ne anlicaksın medyum müecin falan gibi özel güçlerin olmadığına göre elin boş kafan dolu için şüphelerle soru işaretleriyle eve döneceksin dimi :kızgın:

bak eğer çok merak ediyorsan hayır ben bu sefer olayın üzerine gidicem gercekleri bilmek istiyorum irdelicem delik deşik edicem ama öğrenicem diyorsan neden kendin arayıp adresi alıp gidip bir ön araşdırma yapmıyorsun NEDEN ????
heee eşin öğrenirse diyemi öğrensin zaten ilk vukatın değil emin olmak istedim dersin nasıl tepki versin bunun üzerine daha :uhm:

vallaha diceklerim bu kadar gerisi sana kalmış ben karışmam daha doğrusu karışamam gercekleri bulmak senin elinde hislerin mantığın ne diyorsa onu yap belliki kocana tapıyorsun yoksa seni aldatan bir adamı afetmezdin onun için kalbini susdur yoluna taş koyar herşey mantık ve kadınlık hislerini kullan ve o kadına git !!

herşey gönlünce olsun ALLAH yardımcın olsun sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

Bernacım bu konuda nasıl yol alacağını bilemiyorum yazdığın kadarıyla daha önce de üzücü bir olay yaşamışsınız eşinle ama belki de bu sefer öyle bir şey değildir, sen içini ferah tut yine de kötü şeyler getirme aklına evet belkide bizim başımıza böyle bir şey geldiğinde hep en kötü senaryoları yazıyoruz ama birisine fikir verirken daha sağlıklı düşünebildiğimizden ya da daha serin kanlı durabildiğimizden akılcı cevaplarımız oluyor.
Eşim ara sıra geceleri uykusunda konuşur bazen ne dediği anlaşılmaz bazende oturur muhabbet ederiz sorduklarıma cevap verir
Ben gece böyle böyle konuştun diye anlattığımda eşim gülerdi bana meğer bende uykumda konuşuyormuşum bişiler anlatıyormuşum ama hiç birini hatırlamıyorum. Bi gece su istemiş aşkım ben çok susadım demişim su getirmiş odanın ışığını açmış ben kalkmışım su içmişim yatmışım ama hiç bir şey hatırlamıyorum. Ertesi sabah eşim söylediğinde şaka yapıyor sandım meğer bende sayıklıyormuşum.
İnsan kafasına bir şeyleri çok taktığı zamanda uykusunda sayıklayabiliyormuş.
İstersen şimdilik pek üstüne gitme eşinin.
Rabbim nazarlardan saklasın çok hoş bir kadınsın gerçekten güzelliğine diyecek bir lafımız yok. :nazar: Eşinin seni aldatması için kör yada ruh hastası falan olması gerek inan, anladığım kadarıyla eşine aşık bir kadınsın, sevgi herşeyin üstesinden gelir tatlım, rahat ol...:nazar:

bende sayıklıyormuyum acaba rüyamda
Allahtan eşimin uykusu agır.-tatlicadiarzu-

bence büyütme canım
isterek söylememiştir.
bazıları rüyasında bile çalışıyor.
böyle yorumla derim.

eğer eşinin bi korkusu yoksa rahatlıkla seni sultan hanımla tanıştırır. bu güvensizlik olmaz.eşinle konuş ve tesadüf(!) eseri bigün oraya birlikte gidin derim:)
çok evham yapma ama güven bir kre sarsılınca affetmek çok zor olur.

merhaba berna yanılmıyorsam cumartesi eşin seni o şirkete götürecekdi ve sen hal ve hareketlerinden herşeyi çözecek deşifre edicekdin merak ettim neler oldu gittinmi gelişmeler ne bizi böyle habersiz bırakdın olanları yazmanı bekliceğim :emir_bebek:

sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

berna maşallah foruma gelmişsin ama bir cevap yazma zahmetinde bulunmuyorsun burda açdın bir konu kayıplara karışdın bumudur yani en azından konuyu noktalaya bilir veya kapatabilirsin ama böyle kafalarda soru işaretleri bırakmana hakkın olmadığını düşünüyorum herkes burda sana yorum yazdı destek olmaya akıl fikir vermeye çalışdı kendi kapasitesine göre bu insanları bu şekilde cevapsız bırakma bence ayıp etmiş olursun...

sevgiler saygılar..

berna maşallah foruma gelmişsin ama bir cevap yazma zahmetinde bulunmuyorsun burda açdın bir konu kayıplara karışdın bumudur yani en azından konuyu noktalaya bilir veya kapatabilirsin ama böyle kafalarda soru işaretleri bırakmana hakkın olmadığını düşünüyorum herkes burda sana yorum yazdı destek olmaya akıl fikir vermeye çalışdı kendi kapasitesine göre bu insanları bu şekilde cevapsız bırakma bence ayıp etmiş olursun...

sevgiler saygılar..

haklısın canım öncelikle şunu söyleyeyim cumartesi gitmedim ogün çalışıorum iş yerinden izin almadım çünkü patron vs izmirdelerdi iş için bu yüzden gitmedim olaya gelince o konuyu ben kapattım eşimde haliyle işine gelir hiç açmıor ama sıkı takipteyim yani telefonunu kurcalamalar hal ve harektleri ansızın anlamadan ağzından laf almalar vs... belkide ben hüsnükuruntu yapıyorumdur ama bu ilk olmadığı için ve vukuatları olduğu için ağzınla kuş tutsa güvenmem herhalde yerimseniben

ohhhhhhhhhhh be kuşum tşk ederim sonunda bir cevap geldi hakkında hayırlısı olsun güzelim herşey gönlünce olsun inşallah..

sevgiler saygılar..

içimde hiç şüphe kalmasın diyorsanxxxxxxxxxxx adresinden cep telefonu dinleme programını al, yükle kocanın telefonuna, sultanlamı konuşuyo padişahlamı, kimle ne yazışıyo, hakkatten sana söylediği yerde mi, nerde ne yapıyo hepsini öğren. Üstelik tüm kayıtları yazdırıp kanıt olarak saklayabiliyorsun. Yapmadım etmedim de diyemez. Ha baktın ki öyle birşey yok için rahat etmiş olur. Şüphe kalmaz içinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha gecerlı bı kanıt yoksa bence gereksız bır evham ee adı ustunde bılınçaltı..

X