Bu meme kucultme diklestirmeye hic agrim yok diyenler

Sevgi390

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
275
-225
27
Yazıları hayretle okuyorum benim goguslerim çok büyük olmamasına rağmen 20 gündür hala iyi değilim bildiğiniz yara bi 20 gün daha böyle gider diye düşünüyorum benim anlamadığım kilolarcs doku çıkarılmış agrim yok diyor kesilmiş yara içinde bi yer bi kaç gün sonra nasıl toparlayabilir burun gibi küçük biseyde degilki her biri burnun 10 katı ve canımızdan parça aliniyor bence hepsi reklam asla kolay değil çok çok zor

Hastanede 2 gün yattım sürekli ağrı kesici verildi eve çıktım otururken kalkarken ağrım oldu tamamen ağrının kesilmesi rahatlatma evresi 15 gün yani hiç ağrım olmadı diyenlere inanmıyorum illaki oturur pozisyona yatış sırt pozisyona geçerken ağrı batma oluyor

merhaba geçmiş olsun :)
Ben o şanslı kısımdandım galiba
Meme dikleştirme ameliyatımı hiç bilemedim , beni hiç yormadı acısı ağrısı
Bahsettiğiniz durumlardaki ameliyatlarda vücudun farkllı yerleri kemik vs oynanınca daha zor özellikle kas onarımı yapılırsa . Memede batma iğnelenme ağrısı gibi hafif ve kısa süren ağrılar oluyor genelde
Hem meme hem karın oldum karın germede ölüyorum zannettim 3 gün kaslarım tamir edildiği
Hayatım zindan olmuş gibiydi
Sıkın dişinizi sonuca odaklanın hepsi geçecek geriye güzel bir vücut kalacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…