Bu Melegimde Gitti:((

kızlar nerden nasıl baslasam bılmıyorum 3, hamılelıgım ılk haftasında kanamalar oldu sonra kesıldı derken dun dr gıttık kese hıc buyumemıs tahlıl yaptırdık degerler dusmus dr bana ılaclarını kes dusmesını beklemekten baska bı caremız kalmadı dedı sımdı ne yapsam bılmıyorum samsundan arkadaslar varsa lutfen bana bı dr ısmı versın sabahtan berı aglıyorum kısmet degılmıs hayırlısı degılmıs dıyorum mevlam kımsenın basına vermesın hamıle oldugumu duyunca sevınemedım bıle ellerımı koyup sevemedımm hep guzel dusundum ama bunuda kaybettımmm......ALAHIM BU SON NE OLSUN NE OLUR.....

Canim benim ilk once cok cok buyuk gecmis olsun,okudugum an cok kotu oldum inan icim titredi.birseyi cok isteyip de kaybetmek cok kotudur her ne olursa olsun ama bir can tasidigini bilip de onu kaybetmek buda cok zor bir durum.Yuce rabbim sana sabir versin. sana ferahlik versin, versinki yine umutla bak hayatta.bitanem hemen gorun sen doktora bu dusuklere bir son bulun.kendine cok iyi bakŞeniz.ALLAH HERKEZIN GONLUNE GORE VERSIN.....a.s.a.s.a.s.

cok tesekkur ederım arkadaslar kanamalarım basladı goz gore gore begımın dususunu seyredecem bende rabbıme sıgınıyorum allahım herkesın gonlune gore versın elden bısey gelmıyo aglasamda bosss ıns bıdahakı seferınee .........

canım benim lütfen özelini aç.nasıl olacağını bilmiyosanda ben yardım edeyim.yazdım ama okumuyorsun sanırım.doktorun numarasını vericemde burda yanlış olmasın diye veremiyorum..ama yada vereyim mod arkadaşlar silerler.362 435 3666 ersan şener.fatma abladan randevu alabilirsin.lütfen acele et.

çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah bir daha yaşatmasın dediğin gibi inşallah bu son olur ve sende bir bebek sahibi olursun

mrb bende iki kez düşük yapmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum
şu an bebeğin düştümü anlamadım
sana belki yardımcı olabilirim

umut_sevgim mrb arkadaşım
mesajımı okunca cevap yazarsan
seninle dertleşmek isterim benim bebeğimde ocak ayında düştü

yok canım dusmedı kanamlarım basladı dusecek yanı tabı dertlesırız 2 kurtaj oldugum ıcın dr 3, yapmak ıstemıyo off cok zor bı durummm

X