BU KONUDADA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

humradurmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
6
1
22
kızlar son adet tarihim 27 Ağustos ve 11 eylül günü ise cinsel ilişkim oldu. Yani ben eylülde adet olmadım 11 gün gecikmem var test yapmadım daha, ama kendimi psikolejikmen mi bilmiyorum çok şiş ve gaz varmış gibi hissediyorum. Karın alt kısım felan şiş kabarık geliyor birde arada böyle kusma isteğim geliyor oturuyorum midem ağzıma geliyor geri yutuyorum vs birde tuvaletten cıkamıyorum karnımın içi yanıtor ağrıyor gibi bazen ishal agrısı gibi oluyor kendimi ağır hissediyorum sizce gebelik varmıdır ya

Test yapmama sebebiniz nedir?

Test yapmama sebebiniz

Test yapmama sebebiniz nedir?
Çok haklı bir soru, öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. adet gecikmesidir diye düşünerekten yapmadım. Yârın yapacağım tabiki bugün değişik bir duygu durumuyla buraya üye olup hem kimseye soramadığım için cevremde buraya yazmak dökmek istedim ondan sordum kimseye şöyle hissediyorum böyle hissediyorum sizce veyahut sence diye soramadığım için

Yani hamile olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de. Ben bu saydiklarinizi adet oncesi yasiyorum mesela. Bu sebeple test yapmadan kimse net bir sey soyleyemez size. Dilerim gonlunuze gore olur sonuc

Lütfen aynı içerikle konu açmayınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…