Bu kış bebeğini hastalandıranlar...

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
arkadaşlar benım bebegım 1 haftadır nezle.ama sadece burun akıntısı vardı.bu gece ateste basladı.doktora goturduk.antıbıyotık ıgne yazdı.cok kotuyum çalısıyorum bıde bakıcıya verıyorum napacam bılmıyorum..kızımın cıgerlerıne ınmıs enfeksıyon.rabbım saglık versın bebeıslerımıze.sızlerdende benzer rahatsızlıklar oldumu yoksa ben bakıcıya goturdugum ıcın mı hastalandırdım.

ben hastalandırdım canım okadarda dikkatediyorum ama kulakları iltihaplamış bir haftadır antibiyotık surup içiriyorum yarın kontrol var

arkadaşlar benım bebegım 1 haftadır nezle.ama sadece burun akıntısı vardı.bu gece ateste basladı.doktora goturduk.antıbıyotık ıgne yazdı.cok kotuyum çalısıyorum bıde bakıcıya verıyorum napacam bılmıyorum..kızımın cıgerlerıne ınmıs enfeksıyon.rabbım saglık versın bebeıslerımıze.sızlerdende benzer rahatsızlıklar oldumu yoksa ben bakıcıya goturdugum ıcın mı hastalandırdım.

yavrum gecmiş olsun.hasta cocuk ne zormus yaaa:çok üzgünüm: masumlar hepten masum oluolar.bence ücretsiz izin al.senin bakman daha baska olur:teselli:

Bende hastalandırdım. Kaynanama gittim kayınpeder hasta diye orda ben yokken banyo yaptırmışlar ya enfeksiyon kaptı yada üşüttü. İdrar yolu iltihabı var ve doktor çok uzun süre geçmez belki 5 yaşına kadar dedi böbreklerden şüpheleniyor şuan 2. antibiyotiği kullanıyoruz çok moralim bozuk.

Son düzenleme:
ya kızlar, özür dilerim ama bu 'hastalandırmak' ifadesi bana biraz garip geldi, herşeyi biz kontrol edemeyiz kiii. 'hastalandı' kelimesi daha uygun değil mi bu durumdaa:uhm:

bu arada tüm hasta bebşlere geçmiş olsunn...

X