Göz Makyajı bu kaş şeklini bilen varmı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nigh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2010
134
2
$petek-dincoz-yalani-bosver-2010-hd.jpg $158515_172457962784356_172454229451396_26856_2429_b.jpg kızlar bu kaş şekilleri ünlülerde çok moda günlük hayatta pek göremedim önce sılada vardı şimdide petek dinçözde adını bilen varmı ?

kaşın kavis kısmından sonrasını tamamen alııyorlar ve kalanına boya ile şekil veriyolar diye biliyorumm:KK36:

adı ne bilmiyorum ama mr.spak kaşı diyorum ben:KK1::KK1::KK1: tarif edebilirsin kuaföre yaptırmayı düşünüyorsun sanırım:KK16::KK16:

bence bunlar kaş kalemiyle yapılmış, yani kendi kaşlarına doğal olarak verdikleri bi şekil değil..öyle düşünüyorum

kaşın kavis kısmından sonrasını tamamen alııyorlar ve kalanına boya ile şekil veriyolar diye biliyorumm:KK36:

evet kaş şekli bu kaşa uyum sağlamayan ve bu kaş şekli oluşturamayanlar çünkü kavisli kaş ona olmaz benim arkadaşn kendisinin bu şekle uyum sağladı mesela doğal kullanıyo ama yapılamayan kaşlar için aynen bayanın dediği gibi yapılıyor....

kaş yapınla alakalı.
belirgin bir kavis varsa kaşında olmaz.
genelde düz kaşlı kişilere yapılması kolay.kardeşimin öyle.
ama yinede istiyorum dersen yarıya kadar alınır,gerisi kontör kaş yapılır.

bence çok komik duruyor.. moda diye kendinizi uzaylıya çevirmenin alemi yok :KK1:

kaşlarını almayıp uzatmalısın boşluk olan kısımları doldurmalısın hiç kavis bırakmadan düz çekik bi kaş olmalı.ama bunlar koyultup bide çiziyolar gibi geliyo bana.bende çok beğeniyorum bu kaşları ece erkenede yapmıştı kemal doğulu bak bi resimlerine istersen.resmen çizme yani.bide toplama saçlara çok yakışıyo sılanınki gibi önü bombeli bi toplama topuz.

kaşlarını almayıp uzatmalısın boşluk olan kısımları doldurmalısın hiç kavis bırakmadan düz çekik bi kaş olmalı.ama bunlar koyultup bide çiziyolar gibi geliyo bana.bende çok beğeniyorum bu kaşları ece erkenede yapmıştı kemal doğulu bak bi resimlerine istersen.resmen çizme yani.bide toplama saçlara çok yakışıyo sılanınki gibi önü bombeli bi toplama topuz.

hemde nasıl atkuyrugu yaptıgında yada saclarını düzleştirdigindede cok hoş duruyo :21:

genelde bircok insan begenmeyebiliyor zevk meselesi soncuta mesela bende kavisli kaştan nefret ederim hafif kavis hoş duruyoda öbürü cok itici bu benim fikrim kavisli kasında müptelası olan cok insanların yorumları ve düşünceleri cok farklı burda önemli olan yüzünün bu kaşı kaldırabilcek olması ben bugun güzellik salonuna gittim resmi gösterdim yüzünüe cok uygun bir secim dedi ama kaşlarım arasında biraz seyreklik olduugndan ilk kısmı alıcagını gerisini boyayacagını söyledi kaşların uzasın dedi iyice dedi bende badem yagı aldım bugunden baslıcam uygulamaya umarım olur

bu kavisli kaş çıkığından beri sevmem ama seveni çok.ebru gündeşe yakışıyo.olduum olası çekik kaşı severim yukarı doğru esin moralıoğlu gibi falan.nigh dediğin gibi veyada hafif bi kavis daha hoş ve doğal oluyo.çekik kaşlarda çekici oluyo ,düz kaşlarda çok masum oluyo.

biraz sinirli gösteriyo sankii:KK64: ama kaşları normalde böyle değil pudralarla kaşın kavis kısımlarını kapatıp çiziyorlar istenilen şekli diye biliyorum canım:nazar: sen bu şekilde aldırmak mı istiyosun??

X