Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bu kadını gördükçe içi gidenler:D

Nzlgl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
490
0
aslında bu konuyu açıp açmama konusunda çok düşündüm.. ama siteye girip çıktıkça dikkatim dağılıyo gıcık oldum kadına... sitenin reklamı, bilerek mi yapılıyo:KK43: :p

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 88
ayyyyyyyyyy eveeettt arada istemedende olsa gözüm takılıyo oraya bi ah çekiyorum o göğüslerin aynısını kendimde hayal ediyorumda ne güzel olurmuşş...:bbo:

Ben silikonum diye resmen bağırıyoralsanaalsanasmile
Actibreastmiş peehhh...:mymeka:

Aynen çok sinir bozucu özellikle koymuşlar bu topiğe gözümüz takılmaması imkansız sempatiksalakcinni

valla benimde dikkatimi çekiyo ne yalan söyleyimkaydirigubbakcemile3
ama o göğüsler bencede slikonlu gibibilmiyorumkismile

kesin photoshopla büyütülmüştür, formu düzeltilmiştir :1closedeyes:

Bence hiç de sinir bozucu filan değil, çünkü sütyensiz o göğüsleri bir an gözümün önüne getirdim ve ''Püff!'' dedim. Kadının meme yapısının ayrık olduğu ayan beyan belli, ki ayrık meme yapısı hiç de beğenilen meme değildir. Silikonlu olduğunu hissediyorum, eğer hislerim doğruysa yuvarlak silikon kadar yapay bir görünüme sahip. Kadının gerçek göğüsleriyse, küçük bir memeye sahip ve içi dolgulu, dar bir sütyenle dolgun görüntü sağlanmaya çalışılmış. Sözün özü şudur ki; sahip olmak istediğim göğüs böyle değil, seksen beşlik göğüslerim bile kadınınkilerden iyi görünüyor.

bnmde göğüslerim 85 olsa bnmkilr de taş çıkartır... yalnız bişe dicem belki de gerçekten kadının göğüsleri böyle ki o bi manken ki reklam da yer almış:KK70:

aslinda ben kiskanc biri degilimdir ama ne zaman iri memisli bi hatun görsem aklima silikon taktrmak geliyo sinirim hopluyo resmen ebru polatida cok begeniyorum bu konuda saclari ve gögüsleri cok hos

ebru polat mı! bence sen şöyle bi shakira ya filan bak sonra bi daha ebru polata bak:KK70: silikon ameliyatı çok basit geldi,düşündürmeye başladı beni:KK70:

ne yalan soliim benimde icim gidiyo ama ben okadar buyuk istemiyorum yaa 80 olsun yeter ben azla yetinmeyi bilirim kaydirigubbakcemile3

ebru polat mı! bence sen şöyle bi shakira ya filan bak sonra bi daha ebru polata bak:KK70: silikon ameliyatı çok basit geldi,düşündürmeye başladı beni:KK70:

aynen canim silikon benimde aklima gidip geliyo ama yapay olur yada alisamam diye de cok korkuyorum keske yolu olsa bicak altina yatmadan kaydirigubbakcemile5 ben kizlar denendi onaylandi topigindekini yapcam ama izinde bulurum o malzemeleri

kızlar o kdr kusursuz göğsü olan kadın çok azdır..bu kesin silikon yada toparlama var...benim küçük kızkardeşim 15 yaşında memeleri kocaman ama bu kadar dik durmuyo..düşünün yani ilk çıktıgında ne kadar dolgun oluyo..
benim göğüslerim de son 8-9 aydır resmen küçüldü zayıflamadım aksine kilo aldım 85'e sığmayan şeyler resmen 80 e düştü..keşke kolay ve doğal bi yöntem olsa..

valla kizlar hic koca gögüs düslemeyin.en ideali 75 ,80 arasi daha fazlasi hic güzel olmuyor.
ablamin 95 di bekarken güzel dururdu.evlendi.coluk cocuk derken o canim gögüsler sarkti.oda kücültme derdinde.
benim bekarken 75 di ve evlenice 80 oldu.ve cocgum oldugu halde iki yila yakin emzirdim ve sarkmadi.banyoya girince.ser kalip sabunlar oluyorya onunla ovuyorsunuz gögüsleri birde soguk su tutuyorsunuz banyonuz bitip cikarken.ise yariyor deneyin

bencede en ideali 75.. ki kadınınki de 80 filandır zaten.. bence gayet hoş yahu:KK70: silikonun nasıl yapldıına baktım çok basit bi işlem ya..

benim desteksiz 80 olsun yeter ya cok kücük duruyolar

X