Bu kadın neden bana laf sokuyor sizce

Pembetokaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
96
32
28
Kadına gıcıktım çünkü sevdiğim adamın arkadaşıydı ama sevgili gibi görünüyorlardı tıpkı ezgi mola ve enis arıkan gibi 2 yakın arkadaşlarmış ama ben kıskançlığımdan yanlış anlayıp kadına aylarca gıcık oldum o adamı unutunca kadına olan gıcıklığım bitti.
Kadının Twitter hesabına arada bakardım, bu akşam da baktım, bana laf sokmuş.

"Öğrenme güçlüğü beni bitiriyor" diye tweet atmıştım ama ortaya, öylesine.
bu tweetimden 10 dk sonra kendi hesabında şu twetti paylaşmış; """"sende öğrenme zorluğu yok tatlım, senin hayatın başarısızlıklarla dolu, seninki gerizekalılık"""" yazmış

kendisine mesaj atıp bu cümlesinin 35 yaşında ve öğretmen olan kadına yakışmadığını söylicektim ama beni engellemiş

mademki gerizekalıyım, o halde neden yazdıklarımı okuyup (yazdıklarımın onla ilgisi yok) kendisine bu kadar dert ediyor?

Son düzenleme:
Kadın hoşlandığınız adamın sevgilisi değil mi? Arkadaşı ve sevgilisi gibi bir şey ne demek ya ikisi farklı ama yan yana kullanılmış. Sevgilisinden hoşlandığınızı bariz belli ediyorsanız ondan olabilir mi?

Sevgilisi olan adama yurudugunuzden olabilir mi acaba Bu ihtimali bi dusunun derim ben
bunlar sevgili değildi yani ezgi mola ve enis arıkan çifti gibi bişeydi. Sevgili gibi görünüyolardı ama arkadaşlardı şuan bile sadece arkadaşlar

ben bu adamı çoktan unuttum şu an adamı sevmiyorum ama kadının arada hesabına bakardım bu akşamda laf soktuğunu görünce Şaşırdım. Lafı 2 sene önce soksaydı ozamanlar o adamı seviyordum ama şimdi adamı unutmuşken adamla alakam yokken neden bana laf sokuyor anlamadım

Sıkıntıdan hala seni stalklıyor belli ki oralı olma derim izlesin dursun

nasıl desem ezgi mola ve enis arıkan gibilerdi ama ben o zamanlar kıskançlığımdan dolayı sevgili sandım bunları ama hiç sevgili olmamışlar sadece 2 yakın arkadaşlardı

Aradan 2 sene geçmiş.
O adamla alakanız da kalmamış.
Siz stalkliyorsunuz arada
Kadın arkadaşta stalkliyor.
Bitmiş gitmiş ikinizde neden hala merak içerisinde siniz ki.
Yani sosyal medyadan laf sokup engellemek.o bunu demiş su onu yapmis bana ergence geliyor ama ikinizin de yaşı başı var.
Hala birbirinizi cekemiyosunuz gibi düşündüm.
Yada arkadaş hala sizi o günkü gibi görüyor,sevmiyor,gicikligi devam ediyor.
Hiç muhattap olmayın bence.

Belki size laf sokmadi, neden soksun ki bu durumda? Allah askiniza kendinizi bu kadar onemli ve ozel zannetmek icin ne yiyip ne iciyorsunuz? Hayir ben de kendime taparim ama dunya benim etrafimda donuyor, herkeşler her seyi bana yaziyor, ben ben ben diye dolasmiyorum ortalikta

e peki neden ortada birşey yokken twitter adresimi bulup engellemiş
ben hiç engellemedim onu

ben ona zaten laf sokarak karşılık vermedim. "Yakıştıramadım" diye tweet attım sadece
23 yaşında kızım neden 35 yaşındaki kadınla kavga edeyim ki üstelik alakamda kalmadı

Gerizekalı dedi diye gerizekalı olmadın boşver
beni üzen ne biliyor musun
bu kadın eğitim fakültesi mezunu bi öğretmen, ben 23 yaşındayım öğrencisi yaşındayım
bir öğretmenin, öğrencisi yaşındaki kıza "başarısızsın, malsın, gerizekalısın tatlım" demesi hoş değil

Birbirinize bilenmissiniz.
Evet onun üslubu hiç hoş değil çok haklısınız.ve bir eğitmene yakıştıramadım.
Ama sende 2 senedir bu kadını kendine muhattap alıp arada bakmışsın ne gereği var.
Olmuş bitmiş olay.hayatinda yeri de yok artık.
Ondan önce sen engelleyip hayatına devam etmen normali değil miydi acaba.
Oda aynı şekilde senin yaptığın gibi ne yapıyor ne ediyor diye takip ediyor.
Ne gereği var ki.

Öğretmende olsa bi insan diyebilir ama sen takma ayrıca belki sana değildir tesadüf olmuştur böyle düşün. Bende engellerim karşıma çıkan bazı insanları profilim açık görmelerini istemem çnkü özelikle aratmam karşıma çıkınca engellerim seninkide böyle bi şey olabilir

nasıl desem ezgi mola ve enis arıkan gibilerdi ama ben o zamanlar kıskançlığımdan dolayı sevgili sandım bunları ama hiç sevgili olmamışlar sadece 2 yakın arkadaşlardı
Hımm o zaman ikisi yakın arkadaş olduğundan dolayı sizin o kişiden hoşlandığınızı bildiği için hep konuşulmuştur. Karşı taraf sizden hoşlanmadığı için tek taraflı şeyler besleyip ki kıskançlıklar yaşamışsınız bunun için hareketleriniz konusunda laf sokulmuş o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…