Bu kadın neden bana laf sokuyor sizce

Pembetokaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
96
32
28
Kadına gıcıktım çünkü sevdiğim adamın arkadaşıydı ama sevgili gibi görünüyorlardı tıpkı ezgi mola ve enis arıkan gibi 2 yakın arkadaşlarmış ama ben kıskançlığımdan yanlış anlayıp kadına aylarca gıcık oldum o adamı unutunca kadına olan gıcıklığım bitti.
Kadının Twitter hesabına arada bakardım, bu akşam da baktım, bana laf sokmuş.

"Öğrenme güçlüğü beni bitiriyor" diye tweet atmıştım ama ortaya, öylesine.
bu tweetimden 10 dk sonra kendi hesabında şu twetti paylaşmış; """"sende öğrenme zorluğu yok tatlım, senin hayatın başarısızlıklarla dolu, seninki gerizekalılık"""" yazmış

kendisine mesaj atıp bu cümlesinin 35 yaşında ve öğretmen olan kadına yakışmadığını söylicektim ama beni engellemiş

mademki gerizekalıyım, o halde neden yazdıklarımı okuyup (yazdıklarımın onla ilgisi yok) kendisine bu kadar dert ediyor?

Son düzenleme:
Biri bi yerlerde bana laf soksa benim ruhum duymaz... Kadına ulaşırsanız başarılı olduğunun geri bildirimini yapmış olursunuz. 🤷🏻‍♀️
üzüldüm biraz ama kendime değil ona üzüldüm.
4 sene eğitim fakültesinde eğitim al, öğretmen ol ve öğrencin yaşındaki kıza öğrenme zorluğunun değil, zeka geriliğinin olduğunu aşağılayarak söyle. Öğretmen olmak bu değil

Hımm o zaman ikisi yakın arkadaş olduğundan dolayı sizin o kişiden hoşlandığınızı bildiği için hep konuşulmuştur. Karşı taraf sizden hoşlanmadığı için tek taraflı şeyler besleyip ki kıskançlıklar yaşamışsınız bunun için hareketleriniz konusunda laf sokulmuş o zaman 🤷🏼‍♀️
iyide üzerinden 2 yıl geçti, adamla bağım kalmadı adamı unuttum. Neden herşey bitmişken benim başka bir erkek arkadaşım varken laf sokuyor, 2 sene önce sokması gerekirdi bu lafları sizcede geç kalmadı mı

Öğretmende olsa bi insan diyebilir ama sen takma ayrıca belki sana değildir tesadüf olmuştur böyle düşün. Bende engellerim karşıma çıkan bazı insanları profilim açık görmelerini istemem çnkü özelikle aratmam karşıma çıkınca engellerim seninkide böyle bi şey olabilir
kadın benim hesabımı engelleyince o yazının tesadüf olmadığını anladım
benim o adamla şuan bağım yok zaten hayatımda bir erkek var
2 yıl önce sokması gereken lafları neden şimdi durduk yere sokuyo anlamadım

Birbirinize bilenmissiniz.
Evet onun üslubu hiç hoş değil çok haklısınız.ve bir eğitmene yakıştıramadım.
Ama sende 2 senedir bu kadını kendine muhattap alıp arada bakmışsın ne gereği var.
Olmuş bitmiş olay.hayatinda yeri de yok artık.
Ondan önce sen engelleyip hayatına devam etmen normali değil miydi acaba.
Oda aynı şekilde senin yaptığın gibi ne yapıyor ne ediyor diye takip ediyor.
Ne gereği var ki.
ben onu engellemedim çünkü artık ona gıcık olmuyorum, onun varlığı rahatsız etmiyor üstelik o adama da ilgim yok isterse şimdi o adamla evlensin zerre kıskanmam kin beslemem

kendi kafasında kurmuş bana bilenmiş ben hala ona kızgın değilim çünkü aklıma öğretmen olduğu geliyor ve direkt onun yerine utanmaya başlıyorum
kendisini hala engellemedim, bikaç bir şey yazdım belki okur da utanır diye

Peki sizin kendinizden 12 yas buyuk kadinla asik atmaniz normal mi
hayır hiç normal değil hatta hastalıklı
ben bu yüzden bu akşam mesaj attığımda onunla kavga etmek yerine ondan özür dileyecektim ama engellemiş işte

bide yalnız ona değil eskiden sevmiş olduğum adamın çevresinde çok kadın vardı ve kadınların hepsine gıcıktım yani hepsiyle aşık atıyordum hepsine aynı seviyede gıcıktım yani yalnızca bu kadına değil, adamı unutunca kadına olan gıcıklığımda kalmadı zaten
aksine kadını çok beğeniyorum çok güzel bir kadın ama keşke içide güzel olsaydı

Demek ki hala muhabbeti geçiyor ve sizin onu stalkladığınızı biliyor
evet arada yapıyorum çünkü komik paylaşımlar yapıyor gülüyorum eğlenceli bi kadın çocuk ruhlu
benim stalk yapmam art niyetten açık aramaktan aşağılamaktan değil
evet birbirimizi stalklıyoruz ama onun niyeti beni zayıflığımdan vurmak
kendisini hala engellemedim ve kızgında değilim
aklı başına gelince inşallah pişman olur

İkinizinde hiç işi gücü yok mu gerçekten ne kadar boş işler peşindesiniz. Allah başka dert vermesin ne diyim sizde ona laf sokun sonra o size... İnsanların sürekli size göre davranmasını istiyorsunuz diye düşünüyorum. Siz istediğiniz zaman gıcık olacaksınız atışacaksınız, istediğiniz an seveceksiniz o da sizi sevecek falan. Üzgünüm ama dünya sizin etrafınızda dönmüyor

İkinizinde hiç işi gücü yok mu gerçekten ne kadar boş işler peşindesiniz. Allah başka dert vermesin ne diyim sizde ona laf sokun sonra o size... İnsanların sürekli size göre davranmasını istiyorsunuz diye düşünüyorum. Siz istediğiniz zaman gıcık olacaksınız atışacaksınız, istediğiniz an seveceksiniz o da sizi sevecek falan. Üzgünüm ama dünya sizin etrafınızda dönmüyor
ne yalan söyleyim vallahi bende senin gibi düşünüyorum o yüzden laf sokmadım hatta engellemedim bile
35 yaşında eğitim fakültesi mezunu bi öğretmenin beni gizlice stalklayıp zayıflığımı kullanarak aşağılamasına sadece üzüldüm

X