Bu kadın hastalıkları bitirdi beni!!

Kızlar benim 3.ayım hala borik asit kullanıyorum. Doktorum devam etmemi söyledi. İlk tedavide antibiyotik ve 5 günde bir neopenatran kullandım. 5 günde 1 neopenatran da nüksetme olmuyor ama bıraktığın anda tekrar nüksediyor. Borik asit fitilden daha iyi geliyor ama ne zaman bu nüksetme duracak bilmiyprum. Ben nüksediceğini anladım anda borik asit yapıyprum geçiyor. Tedavi başarılı olursa sizi de bilgilendiririm.

Ayyyy ayni bakterimi bilmem ama vajinadaysa turunun onemi yok bisey tavsiye edicem ben cok yararini gordum 2aydan fazla suren mantarim denemedigim ilacmi kalmadi gitmedigim doktormu yetmedi sirkeli sular ev yogurtlari surdum banamisin demedi ama farmaside bir intim yikama jeli var son care onu aldim inan yikadim 10 dkka gecmedi hic kasinti falan kalmadi prebiyotikli bir yikama jeli bence al dene gayet dogal ve bisey kaybetmezsin inan hatta belkide sende kurtulursun

Bakteri ya da parazitler yıkama jeli ile geçmez kısa süreli rahatlama sağlar

Türünün önemi yok yazmışsınız.kesinlikle ne oldugu çok önemli her bakteri için ayrı tedavi var ve antibiyotik.bilinçsiz oldugumuz için Yapıyoruz bunları ama kısa vadeli çözüm.ben çok şükür kurtuldum.

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun size bişe sormak istiyorum adetten sonra gelen akıntı tam olarak nasıl geliyor hangi renk biraz bilgi verir misnz benden de kötü kkulu bi akıntı geliyor acaba bende de dediklerinizden mi var merak ettim

sarımsı bazen grimsi gibi çiğ balık kokulu bir akıntıydı.

Geçmeyen ve sürekli tekrarlayan bir bakteriyse hergün probiyotik kullanın, inanın çok faydasını görürsünüz. Candida mantarında da mucizevi kortizonsuz kremim coresatindir. Üzerine başka krem tanımıyorum !

Bende de bitmek bilmeyen akıntı var,kaç kez doktora gittim hep mantar dendi nasıl bi tedavi yolu uyguladıniz,çıldırmak üzereyim.. 5 aylik evliyim fakat bekarken de vardi senelerdir var ve enfeksiyon yüzünden çok zorluk çekiyorum hem mantar hem bakteriyel enfeksiyon var,tedavi olanlara öyle imreniyorum ki,ne zaman iyi olacağım ben

Selam Bittercoffee kaç gündür yorumları okuyorum aynı rahatsızlık bende de var kültür de çıktı e coli ne denediysem kurtulamadım antibiyotik verdi doktor ama işe yaramadı buraya yeni üye oldum çok iyi bilmiyorum yanlış yere yazmış olabilirim ricaetsem önerdiğiniz ilaca bana da yardımcı olur musunuz Türkiye de yok

Eğer bulamazsan bana özelden yaz. Ben sana yollarım posta ile.
Neticede hastalik yani...
Selam yeni üyeyim yanlış yere yazmamışımdır umarım aynı rahatsızlık bende de çıktı rica etsem bana da o ilaca nasıl ulaşabilirim söyler misiniz Türkiye de yok moralim çok bozuldu Dr antibiyotik yazdı ama bir faydası olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…