Bu kadın hastalıkları bitirdi beni!!

birşey alerji mi yapıyor acaba, bu kadar dikkat etmene rağmen kurtulamaman garip, gözden kaçan bişey var herhalde, geçmiş olsun, tez zamanda kurtulursun umarım
Ah bi bilsem. Doktorlar da net konuşmuyo ki. Kültürü bile benim istememle yaptı. Sürekli aynı dertten muzdaribim bi kültür yapın da ona göre tedavi olayım dedim.. hal böyle olunca doktorlara da çok güvenemiyorum..

Özel muaynehaneye gitsem 250 300den aşağı muayene yok. Bi de testler işin içine girince rakam 3 4 katı şişiyo.. gerçekten yıldım artık.. Allahım nerde varsa şifa versin..

Idrar yollarınıza vajinaya degil

kendi mayaladigin yogurt olmasin bence.. her ne kadar kendin yogurt yapmadan önce sütü kaynatsan da, hazir satilan yogurtlar daha yüksek isi'da kaynatildigi icin ve daha hijyenik ortamlarda hazirlandigi icin (yanlis anlama sana pis demiyorum ) bu islemde daha saglikli olacaktir diye düsünüyorum.. hassas bi konu gercekten.. kisirlik derken ne derece kisirlik? Allahim yardimcimiz olsun

Kadın infertilitesi dedi doktorum? Nasıl ya diyebildim sadece..

Önce şu bakteriyi temizleyelim sonra diğer tedavine geçeriz şimdi onu düşünme dedi.. nasıl düşünmüycem ki çok üzgünüm..

Yogurt suyunu icmeyi önerebilirim butun kadin hastaliklarina iyi geliyor bende benzer olay yasadim .
Yoğurdun suyunu süzüp onu mu içicem? Ne kadar zaman mesela? Hergün mü? Ne kadar içicem bi de? Detaylıca yazarsanız çok sevinirim.. şifa bulayım yeter ki mantıklı olan her şeyi yapmaya hazırım..

Benim önerilerim;
Büyük tuvaletten sonra popoyu arkaya dogru yikamak. Yani asla bağırsakdaki bakteriler vajina yakinina gelmemeli. Tuvalet kağıdı ile silerkende yukardan aşağı doğru silin.

Arkadaşın dedigi gibi tamponu yoğurtda batirip kullanin ve ek olarak pede sürüp kullanın.

Eşinizle kesinlikle prezervatif ile ilişkiye girin ve doğum kontrol hapi kullanmayin.

Eğer ters ilişki yasiyorsaniz ara verin.

Sirkeli suya oturun günde bir. Küvetin icine elma sirkesi su karışımi yapin ve oturun icinde.

Nedense bu hastalik almanyada cok oluyor. Benim arkadaş cevremde yakalanan cok var.
Burda kadefungin diye bir vajinal fitil var...mantar ilaci olmasina ragmen eColi bakterisinide kurutuyor.

Ve en önemlisi stresden uzak durun

Diyorum ya çok dikkatliyim ve titizleniyorum diye.. taharetime özen gösteriyorum. Ped yasak pamuklu bez kullanıyorum kaynatıp ütülüyorum ve günde 5 6 defa değiştiriyorum..

Doktor da zaten stresten dolayı bağışıklığımın çok zayıfladığını söylüyo. İmmün sistemini güçlendircek takviyeler verdi..

Ters ilişki zaten yok. Ki eşim de benim hassas yapımdan dolayı temizliğine özen gösterir. Umumi tuvalelet bile kullanmıyo adam.

Bu fitili Türkiye de bulmam mümkünse alıp kullanıcam mutlaka. Doktor antibiyotik verdi sadece. İnşallah bulurum şu an umut oldu bana.. bulamazsam çok üzülücem gerçekten..

Inşallah canim.
Benim yakin arkadaşımda yakalanmıştı.
Bağşiklik sistemi icin orthomol immun var burda.
Yanlış anlamayin sakin annem kanser olduğu zaman vermiş di doktoru. Gercekdende işe yariyor. Trde kesin vardir.

Bende senede bir 60günlük kür yapiyorum ve sene boyu hasta olmam.

Bağışıklık sistemi bildiğiniz gibi bağırsakta bulunur...
Turkcem kötü olduğu icin net yazamıyorum ama internette bolca bağırsak kürleri var.

İnşallah kurtulusun yakinda

Ve unutmadan vajinayi sakin sabun veya jel ile yikamayin... ph değeri uygun olan özel sabunlar var eğer denemesiyseniz kesinlikle deneyin ve evde yalniz olunca bol bol ciplak gezin... nem olmasin bacak arasinda

Eğer bulamazsan bana özelden yaz. Ben sana yollarım posta ile.
Neticede hastalik yani...

Cok gecmis olsun. Temizlerken anal bolgedeki e colileri vulvaya tasima diyecegim ama bunu zaten biliyorsundur.
Dogum falan yapmis miydin yakin zamanda?

Cok gecmis olsun. Temizlerken anal bolgedeki e colileri vulvaya tasima diyecegim ama bunu zaten biliyorsundur.
Dogum falan yapmis miydin yakin zamanda?
Evet dediğin gibi çok özenliyim o konuda. Doğumu 2012 yılında yaptım yani onla bi ilgisi yok sanırım.

Bu kronikleşmiş hastalık için sadece augmentin 1000 mg 1 hafta kullanmam yeterli mi? Buna ek olarak napmam gerekiyo?

Yoğurdun suyunu süzüp onu mu içicem? Ne kadar zaman mesela? Hergün mü? Ne kadar içicem bi de? Detaylıca yazarsanız çok sevinirim.. şifa bulayım yeter ki mantıklı olan her şeyi yapmaya hazırım..
Zaten sulaniyorya yogurt o suyu hergun aç karnina ic doktor oyle demisti ve en ufak enfeksiyonda icerim cok sukur yasamiyorum artik cok gecmis olsun size umarim sifa bulursunuz.

canım konuyu hortlakmak olacak ama şikayetlerin nelerdi tam olarak akıntidan baska

cok tesekkur ederim. tulumbachen hep dualarımda. Allah ondan razı olsun. Bana öyle yardımcı oldu ki bu konuda. Onun vesilesiyle iyileştim ve ardından kısırlık tedavisi falan görmeden normal yolla sürpriz şekilde gebe kaldım. Allah çok büyük..

canım konuyu hortlakmak olacak ama şikayetlerin nelerdi tam olarak akıntidan baska
mesjınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Berbat bi akıntım vardı. Acayip iğrenç bi kokusu vardı bayat balık gibi kokuyodu. İlişki çok sıkıntılı oluyodu. Yanmam ve kanamam oluyodu. İdrar yollarım da etkileniyodu haliyle.

İdrar yollarım için düzenli olarak cranberry içiyorum. Çok şükür o idrar yolu enfeksiyonları için birebir. Hem sürekli kullanabilirsiniz bi sakıncası da yok. Koruma amaçlı devam ediyorum ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…