Bu kadın beni çıldırtacak.

Mrv252525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
208
33
29
Arkadaşlar kayınvalidem beni çıldırtacak. Evime ne alsam bir kulp buluyor. Evlendik takılarımızla araba aldık. Bize dandik eski model araba dedi la havle dedim, evimizin tüm odalarına avize aldık geldi basitlermiş ucuza almışsınız dedi duymamazlığa verdim, robot süpürge aldım o iyi temizlemez bir de üstünden geçmek lazım dedi güldüm geçtim en sonunda airfrey almıştım dün gece gruptan kanser ediyormuş almıyorum aldırmıyorum içerikli bir video gönderdim. Aslında basit birşry ama artık delirtti beni

Son düzenleme:
Daha iyisini alsın o zaman ayy ne yorucu bir kadın ya.
Aynen öyle bıktım artık bir açık aramasından evime geliyor yok elektrik kapakları takılı değilmiş yok doğal gaz boruları boyalı değilmiş. Yaaa sanane ben bile dikkat etmiyorum sana mı kaldı. Kurban aldık ne kadara aldınız diye diye deli etti kocamı

Aynen öyle bıktım artık bir açık aramasından evime geliyor yok elektrik kapakları takılı değilmiş yok doğal gaz boruları boyalı değilmiş. Yaaa sanane ben bile dikkat etmiyorum sana mı kaldı. Kurban aldık ne kadara aldınız diye diye deli etti kocamı
Eşinizin tavrı nasıl bu durumlarda? Yani eşinizle de ters düşmeden altta kalmayın cevabınızı verin yani.

Arkadaşlar kayınvalidem beni çıldırtacak. Evime ne alsam bir kulp buluyor. Evlendik takılarımızla araba aldık. Bize dandik eski model araba dedi la havle dedim, evimizin tüm odalarına avize aldık geldi basitlermiş ucuza almışsınız dedi duymamazlığa verdim, robot süpürge aldım o iyi temizlemez bir de üstünden geçmek lazım dedi güldüm geçtim en sonunda airfrey almıştım dün gece gruptan kanser ediyormuş almıyorum aldırmıyorum içerikli bir video gönderdi. Bende zaten sinirliyim ona airfreyin faydaları diye bir video gönderip altına da '' Biz alırken bayağı araştırmıştık. Fırınla ve mikrodalgayla aynı sistemle çalışıyor. Ayrıca yüksek ısıyla kullanıldığı sürece normal fırınlar bile tehlikeli. O yüzden kullanmayı bildikten sonra ve bilindik marka kaliteli malzeme olduktan sonra herhangi bir risk teşkil etmiyor. Aksine daha az yağla ve ısı derecesi ayarlandığı için daha sağlıklı olduğu bile söyleniyor. O yüzden kanıtlanmış bir zararı yok. Aksine daha az yağ kullanıldığı için daha sağlıklı. 👍🏻🤗'' diye yazdım gönderdim. Gördü birşry yazmadı. Aslında basit birşry ama artık delirtti beni
Klasik kıskanç valide sendromuna girmiş.
Her yolu denemiş fayda görmemişsiniz yapacak birşey kalmamış
Para harcamaya devam kee diyin

Eşim için bana ne derim ama o kadına asla güvenmem ve asla samimiyet kurmam. Kendi oğluna bunu yapan bana neler yapmaz. Doğumum olduğunda da istemeyeceğim onu
Hayir zaten onceden beri problemlisiniz. Niye mesafe koymuyorsunuz? Eve alinanlari soylemek, surekli mesajlasmak fln hic benim sevdigim kv iliskileri degildir. Mesafe gülüm mesafe.

X