Bu kadarda olmaz pes diorum artik...

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
35
ARKADAŞLAR YAKLAŞK 1 YIL ÖNCE ADİDASTAN HEVESLE BİR SPOR AYAKKABI ALDIM YAKLAŞIK 2 3 AY GİYDİM SONRASINDA YAKIN Bİ ARKADAŞIM GELDİ Bİ YERE GİDİCEM VERRMSN DEDİ BENDE VERDİM TABİ NOLUCAK SANKİ BENDEN BİYERE GİDİCEM DİE İSTİOSUN AMA NE ZMAN GÖRSEM AYAGINDA DENİZE GİDER ONLARLA PİKNİGE GİDER ONLARLA GELDE ÇILDIRMA YAA DAHA YEPYENİ HİÇ BİR YERİNE TOZ BİLE KONDURMAMIŞTIM SONRA BÖYLE 7 AY GEÇTİ VE 7 AY SONRA BEN BİYERE GİDİCEM DİE İSTEMEK ZORUNDA KALDIM DAYANAMADIM ALDIM BİR BAKTIM Kİİ AYAKKABININ AGI GİTMİŞ BAGI KALMIŞ MİSALİ İGRENÇ BİŞEY OLMUŞ AÇILMIŞ NASIL ÇILDIRDIM NASIL KUDURDUM LAKİN KUDURDUGUMLA KALDIM NASIL BİR RAHATLIKTIR NU YAAAAAA VALLA BENMİ ÇOK GÖRDÜM YOKSA OMU BÖLE Bİ GÖRGÜSÜZLÜK YAPTI BİLMİORUM AMA BEN DOGRU DÜRÜST GİYMEDİM BİLE YAA içimde kaldı hevesle ALMIŞTIM OYSAKİ:kızgın::kızgın::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım böyle özel eşyalarını (ayakkabı bana göre çok özeldir) bence bu konularda nasıl davranacaklarını bilmediğin kişilere verme üstelik istemek için neden 7 ay bekledin ki sözde senin ayakkabın ama senden daha çok giymiş pek hoş bir durum değil ben de senin yerinde olsam çok kızardım ama istemek için 7 ay beklemezdim canım

Neden 7 ay boyunca sesini cikarmadin onu anlayamadim.:uhm: Iyi güzel arkadastirda ama herseyinde bir siniri olmasi lazim mirmirmirmir
Hani 1 gün özel bir sey icin giyinse herneysede, 7 ay boyuncada geri vermemesi biraz abartili olmus canimfisfisfis

canım ıstememısın artık ayakkabı arkadasının olmuş
yanı bırazda hata sende hem kıyamıyorum dıyosun hem verıp 7 ay beklıyorsun
eeee eskıyecegı bellı duruyor...senın hıcmı aklına gelmedı ayakkabın kı tekrar ıstemedın

O kadar çok ayakkabıya ihtiyacı varsa alsın kardeşim 7 ay botunca ayağından çıkarmadğına göre ayakkabı eksikliği var..
Ne rahat insanlar var ya..Okurken ben bile sinirlendim..
Bana mı güvenip ayakkabı almamştın acaba diye sorarlar adama ??
Aynı olay benim başımada geldi .Kıyafetimi uzun zaman sonra getirdiğinde giyileck hali kalmamıştı elimi bile sürmedim.. geri de almadım alsamda giyemem .zaten o ilk ve son oldu...
Sırf bu yüzden kimseye ne bişeyimi veririm ne de alırım..

Arkadasinin yaptigi gercekten cok
ayip.Hayatimda hicbir zaman böyle yüzsüz olmadim
cok sükür.Amaaaa sanada cok sastim.Ayakkabini
bir günlük isteyen birine neden 7 ay müsade ettin.
Bence sen cok tavizkar davranmissin.

o ayakkabı onun olmuş arrtık niye istiyosun kızın eşyasını aaaaaaaaaa ne kadar ayıp

ya sende yüzsüzlük yap arkadaşından yenisini iste yada bir bardak su iç giyilmez artık o ayakkabı..havlu, ayakkabı gibi eşyalar bence kişiye özel ben olsam vermem

yazdıklarınız için teşekkrler arkadaşlar ama ben istanbul dışına çıktım arkadşım burdaydı sonra ben geldim o ayakkabıyı almış gitmiş eeeeeeee ben napıyım yani o sorumsuz düşüncesizse bide yani düşünün benim ilkokul 1 den lise son sınıfa kadar arkadaşımdı

canımde 10 yıllık en yakın arkadaşım var ve bız bırbırımızın mecbur kalmadıkça esyasını almayız alsakta hemen verırız. samımı olmak içten olmak esya paylaşımı yapmak başka. bu sana yapılan durum başka. ayıp etmış dedigin gibi. bence sen ayakabbıları at makıneye yıka kurut bı guzel. sonrada al canım senin olsun çok kırlenmişti dıye ıstedım. temizleyıp verdım de. utanır sanırım oldukça.iyi nıyetı suıstımal etmek arkadaşının yaptıgı

3 değil 5 değil 7 ay oooo sende amma rahatmıssın he heralde kız aldığını bulduk saymış....geçmiş ola bu da sana özel eşyalarını verme konusunda ders ola

e maşallah yani siz 7 ay boyunca istememişsiniz diye o da getirmemiş keşke isteseymişsiniz iyi niyet ancak böyle suistimal edilebilir yani

ARKADAŞLAR YAKLAŞK 1 YIL ÖNCE ADİDASTAN HEVESLE BİR SPOR AYAKKABI ALDIM YAKLAŞIK 2 3 AY GİYDİM SONRASINDA YAKIN Bİ ARKADAŞIM GELDİ Bİ YERE GİDİCEM VERRMSN DEDİ BENDE VERDİM TABİ NOLUCAK SANKİ BENDEN BİYERE GİDİCEM DİE İSTİOSUN AMA NE ZMAN GÖRSEM AYAGINDA DENİZE GİDER ONLARLA PİKNİGE GİDER ONLARLA GELDE ÇILDIRMA YAA DAHA YEPYENİ HİÇ BİR YERİNE TOZ BİLE KONDURMAMIŞTIM SONRA BÖYLE 7 AY GEÇTİ VE 7 AY SONRA BEN BİYERE GİDİCEM DİE İSTEMEK ZORUNDA KALDIM DAYANAMADIM ALDIM BİR BAKTIM Kİİ AYAKKABININ AGI GİTMİŞ BAGI KALMIŞ MİSALİ İGRENÇ BİŞEY OLMUŞ AÇILMIŞ NASIL ÇILDIRDIM NASIL KUDURDUM LAKİN KUDURDUGUMLA KALDIM NASIL BİR RAHATLIKTIR NU YAAAAAA VALLA BENMİ ÇOK GÖRDÜM YOKSA OMU BÖLE Bİ GÖRGÜSÜZLÜK YAPTI BİLMİORUM AMA BEN DOGRU DÜRÜST GİYMEDİM BİLE YAA içimde kaldı hevesle ALMIŞTIM OYSAKİ:kızgın::kızgın::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kusura bakma ama hata sende....
Ne diye verilir ki şu özel eşyalar hiç anlamam.Sonra da hep böyle sorunlar çıkar işte.
7aydır aklın nerdeydi canım benim...Çok uzun bi süre bence ayakkabını geri istemek için...
İstemeseydin keşke,hediyem olsun deseydin.Yeterince onda kalmış zaten sositososito

pesss trajikomik bir olay olmuş ya
sen utanmışsın isteyememişsin o giyiyor pess
bi daha vermezsin başka bişeyini olur bitera.s.
çok benzer bi olay benim de başıma gelmişti anlıyorum seni
hiç bi şey vermemiştim bi daha tabi kırmadanyasakkelimefisfisfis

kimse yanlis anlamasin ama niye veriyorsun?????

ben bunlarin hepsini yasadim, hep iyi niyetle yanastim insanlara. Varim yogum senin dedim ama hep kullanildim.. Ben olsam baskasindan ayakkabiyi birak bi igne bile isteyemem..

Lütfen yanlis anlamayin ama bence ne olursa olsun vermeyin.. bunu kendine almissin canim, utanmayin geri isteyin, ve ya vermeyin...

Arkadasinin yerine ben utandim yemin ederim ki.. Bu ne rahatliktir anlamamis degilim..

canim ne dememizi bekliyorsun ki? ustune 1 bardak su ic ve bir daha isterse de direkt soylersin. kusura bakma uzerine titredigim ayakkabilarim gitti 7 ay gelmedi, aldigimda da direkt cope attim, artik veremem kusura bakma dersin.

yakin arkadassin olsaydi, biraz anlardi.

hepmı bıım basımıza gelır???nıye ayakkabı fotoğraf mak.yada kıyafet alan taraf olamıyoruzzz!yorumsu gecıcektım güya! asalak olmak warken AAAAAA SALAAK!oluyoruz hep! ılkınden ıyıdır boşweeeer

Eskiden bende yapıyodum bu hatayı.Arkadaşlarım bişey istediğinde hayır diyemezdim verirdim.Ama sonra baktım bodylerim büyüyo ayakkabılarım yamuk yumuk oluyo kimse kendi eşyası gibi kullanmıyo bende bu konuda taviz koydum yıllardır ne kimseden bişey alırım ne de veririm yasakkelime

X