Bu kadar şanssız olunur mu?

lacrimosa

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
1.230
885
merhaba kızlar,
bugun ay sonunda kriz nedenıyle ışten ayrılacagımı ogrendıgım de ne kadar uzuldum anlatamam .. hatta konusmanın sonuna kadar bile dinleyemeyip ..aglayarak cıktımm....
tecrubesizdim cok uzun sure iş aradımm ve ilk işimdi...
şimdi sil baştan başlamak... başa donmek ne kadar zor geliyor anlatamam...
senağlama

Herşey bizim için arkadaşım hayat bu bazen böyle kötü oyunlar oynayabiliyo :çok üzgünüm: bunu yaşayan ve ailesine ekmek götürmek zorunda olan o kadar insan var ki benneyaptımki bugün ağlarsın yarın gülersin Allahın izniyle başka bir iş bulursun sağlık olsun :teselli:

olsun yaa tecrübe edinmişsin işte ne güzel... hem bu aralar her yer işçi çıkartıo yada maaşlardan kesinti yapıyo bu kadar üzülme yenisini bulursun allahın izniyle...

Oooo!!!! Sen şimdiden pes edersen sonrası zor olur canım...

Sadece ters bir zaman denk gelmişsin şansızlık işte....

İnşallah en kısa zamanda dilediğin gibi bir iş bulursun üzülme, hayırlısı olsun...

bu dönemde çoğu insan senin gibi canım. inş. atlatıcaz bu dönemi sende hayırlısıyla bir iş bulursun. hem iş deneyiminin olması çok güzel. diğer işlere girişinde sana artısı olacak. hayatın oyunu işte pes etme sakın ...

Canım benim üzülme...sil baştan başa döndüm deme..daha tecrübelisin şimdi..en azından bir işte çalışmışlığın var..

malesef kriz yüzünden bir sürü kişiyi işten çıkatıyorlar ama üzülme artık tecrübesiz değilsin inşallah daha iyi bir iş bulursun

Canim ilk isi bulmak zordur. ama ondan sonrasi kolaydir cunku tecrube kazanmissindir. az ya da cok.
ayriva orada mutlaka is arkadasi musteri es dost yapmisindir. haber verirsin simdiden. ben oyle bulmustum isimi.

simdi bak ne kadar calistin bilmiyorum ama belli gun sayisini gecirdiysen issizlik sigortasindan yararlanip 6 ay kadar asgari ucret maas alabiliyorsun. isveren sana bir form veriyor. onu goturup iskura veriyorsun. onlar da 2-3 ay icinde degerlendiriyorlar. ama kac gun calismis olman gerektigini bilmiyorum.

canım şuan kriz nedenıyle bırcok yerde çıkış veriyorlar.....
bu dönemı bişekilde herkes gibi atlatmak zorundayız.hemen pes etme tatlımmm.
en azından arkadaşlarınn dediği gibi artık tecrübelısın...
hayat zor sen güçlü ol ki savaşabilesin...
saygılar

her işte bir hayır vardır arkadaşım bugün çıktığın o iş için üzülebilirsin ama hayatta emin ol daha iyisi sana gelecektir. karamsar olma bende defalarca iş değiştirdim. sen pes etmeden sabırla iş ara.

canım fazla üzüp yıpratma kendini,şu kriz yüzünden o kadar insan mağdur olduki,gecen gün haberlerde seyrettim karı-koca aynı yerde çalışıolar ve kadın hamile,ikisinide çıkarmışlar,üstelik evleri kira:çok üzgünüm: ok adar üzüldümki,bide onların durumunu düşün...
çok şükür halimize...
Allah hepimizin yardımcısı olsun,insallah birançnce güzel bir iş bulursun canım:teselli:

üzülme canım :teselli:
couğu insan cıkarılıyo
bizim iş yerinde koca koca adamları cıkardılar ev gecindiren coluk cocuk okutan
karamsar olma bunada şükret

benimde bir işim yok neye elimi atsam kuruyor bende çok şansız bahtsız olduğumu düşünüyorum bazen ama karamsar düşündükçe sadece kendimi üzdüğümü farkettim. oturup şansızlığına ağlanırsan eline hiçbirşey geçmez bu konuda tek değilsin yüzlerce insan iş peşinde inşallah düzelir herşey ama ilk önce pozitif düşün :)

yorumlarınız için cok teşekkur ederim kızlar.... zaten mudurum de ben sana herzamn referans olurumm dedi.. brni uzen tecrubesiz oldugum halde benı işe aldılar cok da başarılı buldular ... ama kriz ndeniyle kadroda azaltma gerektigi için en tecrubesiz olan ben elendim ... başka bi sorun yoktu o yuzden uzuldumm.. ama bugun daha ıyıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…