Bu kadar kötü olmayı nasıl başarıyor

başka bir konuda da iki evlilik yapana neden ön yargılı oluyorsunuz diye eleştirmişlerdi bir yazarı
dur alıntılayıp yapıştırayım oraya
Biz milletçe "ön yargı" ile "tespit" kelimelerinin anlamını karıştırıyoruz bence.

2. Kere boşanan adamın 3. Karısı olmam çünkü adam yürüyen sorundur cümlesi ön yargı değil tespittir.

Ne meraklıyız insanları ön yargılısın diye suçlamaya. Ayrıca şu durumda önyargılı olsam nedir ki yani. Adam 3 defadır boşanıyor
O mesele değil.

Ben on yargılıyım o mesele he mi

Allah bizin kadınlarımıza akıl fikir versin.

3.es olmak şöyle dursun 2. Eş olmak da sıkıntılı
Bizim kadınlarimiz boşanmamak icin elinden geleni yapıyor. Buna rağmen kendini boşatan erkek net arızadır.

Amin sağolun.Cocugu öne sürerek dön demeleri meşhur zaten ama artık bu yaptıklarından sonra çocuk ajitasyonu işlemez bana

Bu insan boşanma konusunda sözde çok medeniydi,o lafların içi boşmuş meğer.Mutsuz bir evlilikten sonra bir de bu şekilde psikolojik şiddete devam ediyor Allah akıl fikir versin.
Erkeklerde böyle si çok. Behlül ne demişti bihtere bunun adı aşk bihter sonra noldu...Erkekler kadar yanar döner görmedim bu hayatta.
Hep menfaat
Bu şikayetten beri çocuk dışında mecbur kalmadıkça iletişim kurmuyorum,gerek de olmuyor.Hatta engellemiştim anneme yazarak haber yolluyordu engeli kalsirsin diye turturdu.Cocuk için bile olsa çok rahatsız oluyorum zaten ona iki kelime yazmaktan.
Burada okuyurdum, çekişmeli yıpratıcıdir cümlesini ezberlemistim ama içeriği gerçekten korkunç.Bundan fazlasını bünyem kaldırmaz,inşallah İNSAN olur artık.
Amin çok teşekkür ederim
Bide kadınlara yılan derler yılanın babası bu erkekler pis çirkef Allah sabır versin sana
Tam yılan.Halbuki ben kendi Avukatıma en baştan belirtmiştim,ceza davası karıştırmayalım sakin diye.İyi niyetimi hiç hak etmiyor.Meslegim üzerinden yürümesi beni gerçekten bambaşka bir boyuta soktu, inanılır gibi değil.Onunla çocuk için bile olsa asla irtibat kurmayacagim.

Edepsiz mahluk... Erkek milletinin karşısına geçtiğin zaman böyle oluyor sadece eşin değil kaynana kayın peder vs çirkef ve iftira atıyor... Normal bir durum bu Kaynanan da veriyorsa gazı şahlanmıştır iyice..

aslında insanlar ayrılırken gerçek karakterını gosterıyor ozamana kadar da bılemıyosunuz tabı nişanlıydım severek ayrıldım kötü şeyler yaşadık en çok ayrılık anında yaşadığımız tartışmalar davranışları ayrılma şeklimiz canımı acıtmıştı yıllarca kendime gelemedim sonra eşim çıktı karşıma ve şimdi herzaman ayrılma ihtımali oldugunu bılerek ınanın çokta guvenmeyerek yıkılmayacak şekilde yaşamaya çalışıyorum daha önce darbe yediğimden sanırım.Erkekler böyle bence kendinizi suçlamayın

Dava açmakla iyi yapmışsın, mesleğini lekelemek istiyor ki işinden olasın, işinden olursan ona geri döneceğini sanıyor

Bencede kesinlikle iletişime geçme sonuna kadarda al acıma

Annesiyle büyümedi,samimi değiller,bir araya geldiklerinde onunla da kavga ediyorlar kadın da şikayetçi bundan.Tam cirkef

Böyleleri bütün insanlara güvenini çekip alıyor zaten

Tc erkeği bi kere de şaşırt be demek istiyorum boşanmada hepsi canavara dönüşuyor
bu sitede ne kadar erkek düşmanı var. önce kendinize bakın. mutlu olan gayet mutlu oluyor. unutmayın. sinek pisliğe konar. kötüleri sizi buluyorsa siz pisliksinizdir :)

unutmayın ki erkekleri de annesi yetiştiriyor. erkeklerimiz hastaysa durduk yere hasta olmuyor. asıl hasta olan sizin zihniyetinizdir. bu yazdıklarınızı internette bir erkek, kadına yazsa linç yer dışlanır terörist ilan edilir. burada kadınlar birleşmiş erkekleri kötülüyor 7/24 hepsinin ortak noktası da leş hayatları olması. leş olan sizsiniz demek ki. kötüleri sizi buluyor

Sen kimsin 21 dk önce üye olmussun du bakalım bir kibleyelim

Siz dimdik durun, maalesef mevzu boşanma olunca erkek denen türün birçoğu bu tavırları sergiliyor.. Çocuk umurlarında olmuyor, yeterki onların istediği olsun, dövsün, sövsün, küçük düşürsün, aşağılasın ama karısı ona ses çıkarmasın istiyorlar…Hakkınızı alın , evladınızla mutlu, huzurlu bir hayat yaşayın.. Bu karakterdeki adamın yapacağı babalık onun olsun.. Güçlü olun , kendinizi sindirtmeyin , asla korktuğunuzu , yorulduğunuzu belli etmeyin , umarım çok çok mutlu olursunuz , Allah yardımcınız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…