bu isimler nasıl

sizce bu isimler nasıl?

• eymen mir bera

OY: 18 85,7%
  • ayris mersa

OY: 2 9,5%
  • karmen karen

OY: 1 4,8%

• Ankete Katılan
    21

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
isimler nasıl sizce?bu isimleri daha evlenmeden bulmuştum ve bebişim olursa inş.bunlar olcak sizce nasıl?ögrenmek istiyorum ben çok begniyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba canım inşallah bebişini alırsın en kısa zamandakucağına
ama ben sadece eymen mir bera beğendim oda içinde eymen var sadece isimolarak kullanılan oyumu da ona verdim ya ne anlama geldiğini bilmediğim için biraz tuhaf geldi bana kusura bakmazsın inş...

kimsenin fikrine karışmak istememekle birlikte kendi görüşüm sudur ki bebeklerimize türkçe ismler koyalım.Haddim olmayarak bu isimleri begenmedım ben.ama su kesın kı adı ne olursa olsun bebısın cook gusel olacak

ya bunlar bi garip ne bu mir falan eki anlamadım ama türk değilsen hani ermeni falan sizlerde olabilir bu isimler ama hoşlanmadım hiç birinden genede katılım amacıyla 2. ye oy verdim

Canım siz Türk müsünüz değil misiniz ona göre cevaplayalım
belki Türk olmayabilirsiniz o yüzden böyle isimler koymak isteyebilirsiniz yani bilelim ona göre yorum yapalım bence yanlış anlaşılmasın lütfen

Arkadaşlar müslüman-türk tarihinden geçen isimler diye yazmışlar oraya daha ne .Bana sadece eymen mir olsa daha iyi gibi geliyor.oyumu tabi eymen mir bera olarak verdim.Söylenişi zor isimler.Etrafın telaffuzunu da düşünürseniz iyi olur.

bende hiç bi ismi beğenmedim tamam çok değişik ama genel olarak insanlar bu isimleri unuturlar söylersin 5 dk sonra ismi neydi diye sorarlar kafamçokkarıştı

ben oyumu eymen mir beradan yana kullandım
ama sadece eymen bera cok hoş
bende oğlumun adını eymen bera koyacaktım ama anem çınar istedi kıramadım

eymen ismi güzel bence bi tanıdığımızda ali eymen koymuştu çocuğunun ismini..

ence sade eymen guzel ama karmen karen gavurlarin ismi bi kere bence isimleri turkcesini ve diniimize uygun isimler koymaliyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…