Bu hallere geldiğimiz için çok üzgünüm

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
Biliyorsunuzki bugün 10 kasim çaliştiğim yerin tam karşisinda okul var işe geldiğimde okulun sirenini duyayim diye cama geçtim ama saat şuan 09:15 ve okulda siren çalmadi istiklal marşi okunmadi çocuklar dişarida top oynuyor çok üzgünüm öğle tatilinde okula gideceğimve gerekirse milli eğitime şikayet edeceği yazik çok yazik

canımın içi saat 09:05 de siren çaldı ama..
Allah Allah çok şaşırdım bak şimdi..
kesinlikle bir şikayet dilekçesi ver sen..

Bencede arkadaşım gitme imkanın var ise hiç tereddüt etme.
Okul yöneticileride bu oyuna alet oluyorlarsa ya pes diyorum.Çok üzgünüm çoook

nasıl bir şey bu.. ben burada evimde ayağa kalktım ,saygımı gösterdim.. bir okulda bu nasıl olur.... bencede hemen şikayet edin........

nasıl şikayet etmem kızlar insanların görüşü ne olursa olsun biz herşeyi ona borçluyuz senede 1 gün 1 dakika çok gördüler ATA'ma

benim işyerimde de çaldı sirenler.bizlerde ayaktaydık.
okuldaki olay çok enteresan.okul yönetiminin işgüzarlığı olmalı.
bence de şikayet edin...

Okula bir telefon açıp sorsan sevom..hani ben karşınızda çalışıyorum..siren sesi duymadım desen..Mdür yardımcısı ile konuşsan..

böyle bişi olması mümkün değil
gerekli cezaları ve yasakları var
bayrağı yarım cekmek zorundalar
bir baksana sevo bayrak gönderdemi :uhm:

bizlere herşey müstehaktır arkadaşlar...
ses çıkarmıyor koyunluğa devam ediyor öyle lafta esip gürleyip mangalda kül bırakmayıp icraat anlamında bi varlık gösterememe huyumuzdan geçemiyorsak bize herşey müstehaktır...
bunlar iyi günlerimiz...
2 hafta önce Cumhuriyet'ten arda kalanları kutladık bugün ise Atatürk'ten arda kalanları umursamıyoruz bile...
yazıklar olsun ne diyeyim:çok üzgünüm:

izin alamazsın diye ben telefon aç dedim canım..
o zaman direk git..ve tepkini göster sen..
hepimiz için göster tepkini..

ne kadar büyük bi saygısızlık bu ya...
onların orada rahat oynamasını sağlayan kişi Atatürk.....
o olmasaydı bu şekilde yaşayamazdık bunu herkes biliyo ama neden umursamıyo anlamıorum...
başlarındaki öğretmenler bile saygı duruşunda durmuyosa vay bu memleketin haline....
bu çocuklar kimden öğrenicek atamıza saygıyı öğretmenleri öğretmezse....

benım oldugum yerde hem ılkokul hemde lıse var hem atatturk anıtı var....
tam 09,5 te sıren caldı...ılıklerıme kadar atanın yoklugunu hıssettım...ve oyle duygulandım kı anlatamam gozlerımden yaslar bosaldı........bır kez daha gururlandım ve ıyıkı var.

neden sızın orda boyle bır sey olmadı...gıdıp bır sorun canım be

Son düzenleme:
Sizlerinde desteğinizi hissetmek güzel arkadaşlar. Umarim öğlen ters bir cevapla karşilaşmam okul yönetiminden

ne ters tepkisiymiş sevom..
ters tepki gösterirlerse sesini yükselt.
TBMM ye dilekçe fakslayacağını söyle..
Milli Eğitime şikayet edeceğini belirt..
ha ilk başta tanışırkende mutlaka adını soyadını al ki;herhangi bir tepki karşısında ismini vurgulaya vurgulaya sdizinle görüşücez de..
ay bak dişlerimi sıkmaya başladım şimdi..

Yazıklar olsun..
Sadece bugün değil;
Şu vatanda Türk olarak nefes aldıkları hergün yazıklar olsun Atam'ı bugün anmayanlara..

sakin ol böcüğüm bebeğinide düşün ama yaptiklarini yanina birakmammmmmmm. Sizler içinde sesimi yükselteceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…