bu hafta doğacak ama kızımın ismi hala yok :(

kızımın ismi ne ola ki acaba? :)

• inci

OY: 5 9,4%
  • nisan

OY: 6 11,3%
  • izel

OY: 0 0,0%
  • tuğçe

OY: 2 3,8%
  • özen

OY: 0 0,0%
  • mavi

OY: 1 1,9%
  • aylin

OY: 2 3,8%
  • simay

OY: 4 7,5%
  • miray

OY: 6 11,3%
  • öykü

OY: 27 50,9%

• Ankete Katılan
    53
  • Anket Kapalı .

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
ya haftaya doğacak ama hala karar veremedik.şöyle tatlı fazla bulunmayan yeni bi isim yokmu arkadaşlar aklınızda?lütfen yardımmmmmmmmmmmm

canim ya sizin dusundugunuz isimlervar ise anket acabilirsin istersen bizlerde oylama yapariz:):)

bacım nerdesin bunca zamandır sen ya:mymeka:
ben duru ismini çok severim..:asigim:

cnm aklında olan isimlerden anket yap bence..böyle her kafadan bir ses çıkar..bir sonuca ulaşamazsın..yada benim gibi yap en bilindik isimlerden ben zeynep koycam delikafadulden

benceee hala Alev :))) suheylacim once olabilme ihtimali olanlari secelim ve arkadaslarin dedigi gibi oylamaya sunalim boyle olmaz bacim bu ayrica acele et bi kac saatin kaldi sunun surasinda :)))

o zaman şöyle yapalım ben yazıyım bir kaç tane.mesela inci ve nisan diyorum ben ama nisanda doğmayacağı için nisan olmaz gibi geliyor haksız mıyım? valla ankette olmuyoki akılmda isim yok :) cansu ve tuğçeyide annem istiyor.babası da duru diyodu ama herkes duru koymuş.bu gidişle ilerde sınıfında en az 3 tane duru olcak :çok üzgünüm:

inci nisan veöykü güzel ancak soyadı da önemli uyumlu olsun soyadıyla

evet soyadı uyumu önemli bu arada farklı isimlerde varsa aklınızda süper olur çok sevinirim.eşim uyuz ediyo ya ne istersen koy diyo.sanki çocuğu kendi kendime yaptım :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…