Bu gün bir iyilik yapın bayanlar adet miktarım az

liiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
270
0
mrb 6 aydır adet miktarım az doktora gittim prolaktinim cıkmış 39 du suan 3 aydır indi 11 normal degerde. 4 sürüyo adetım 30 gün geliyo fakat azar azar doktora gittim miktarı cok önemli degil diyo adetinin. ama ben biliyorum bildiniz dogal bişeyler vardır bişeyler önerin arkadaşlar cok ihyacım var az bişey bile fazlalaşsın benim stresime cok ii gelecek bir cok şey okuyorum forumda yapmaya calışıyorum ama hangisini yapım bilemimiyorum bana yardımcı olabiliirmisiniz kafam karıştı :eek::eek::eek:

arkadaşlar önerilerinizi tecrübelerinizi bildiklerinizi bekliyorum.:)

canım bildiğim ve arkadaşımın uyguladığı ve gayet güsel sonuç aldığı hayıt tohumu var ama tarifini bilmiom onu yap arkadaşım şu an düzenli adet göryo 4-5 ayda bi görürdü

aspirin kanama miktarını artırır va limon kanı sulandırır hayıt tohumu soğan kürü var bunların faydası var

aynı problem bendede var.şimdi netten bir ataştırma yaptım.eger küretajdan sonra azalma olduysa yapışıklık olabilir diyo.iyice korktum.geçen yıl temmzda düşük yapmıştım düşük sonrası küretaj yaptılar.o zamandan ber ugraşıyoruz hamile kalamadım.acaba sebebi bu olabilirmi.yardım edin banada bir akıl verin nolur.

aynı problem bendede var.şimdi netten bir ataştırma yaptım.eger küretajdan sonra azalma olduysa yapışıklık olabilir diyo.iyice korktum.geçen yıl temmzda düşük yapmıştım düşük sonrası küretaj yaptılar.o zamandan ber ugraşıyoruz hamile kalamadım.acaba sebebi bu olabilirmi.yardım edin banada bir akıl verin nolur.

canım ben kürtajdan 7 ay sonra azalma oldu doktora gittim testler falan prolaktin cıktı fakat hemen indi ultrosonda falan baktı doktor yapısıklık degil dedi yapısıklık olsa 7 ay sonra cıkmaz dedi kürtajdan hemn sonra bellı olur eger varsa yapısıklık dedi.

senin kürtajdan ne kadar sonra oldu bu azalma canım.

aspirin kanama miktarını artırır va limon kanı sulandırır hayıt tohumu soğan kürü var bunların faydası var

aspirin bende yeni kullanmaya başladım duydum canım ama limonu bilmiyodun paylasım için teşekkürle.

canım bildiğim ve arkadaşımın uyguladığı ve gayet güsel sonuç aldığı hayıt tohumu var ama tarifini bilmiom onu yap arkadaşım şu an düzenli adet göryo 4-5 ayda bi görürdü

canım dedıklerını 3 aydır yapıyorum düzenli bazen düzensiz faydası oluyo evet ama tamamen çözmedi canım teşekkür ederim hepinize

aykara canım benim arkadasımda yapışıklık oldu ama hic adet görmedi kürtaajdan sonra şindi görüyo ama baya bi şey ugraştı .ama senın degıldır belkı tecrübelerimiz var ama doktor şart

X