bu görünenler bebek mi sizce

evet nihayet pazartesi doktora gittik üstten bakti ve keseyi gördük.ama henüz kalp atışını duyamadık ne zaman duyarız bilmiyorum. bu hafta 7.haftaya girdik. hala hamile gibi hissedemiyorum korkuyorum. kan testi hala yaptırmadık tabi. dua edin lütfen kalp atışlarınıda duyalım. sevgiler. a.s. a.s. a.s. a.s. :1hug:

Gözün aydın kerman senin adına çok sevindim, rahat bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek diliyorum senin için inşallah :) İyi haberlerini hep yaz olur mu? Hayırlı olsun inşallah...

tebrik ederim canım... darısı bizlerin ve benim başıma inşallah!
ama kan testi yaptırmamanın nedenini çok merak ettim doğrusu... keseyi görmüşsün canım. hadi söyle artık... çok meraklandım! inşallah bir rahatsızlığın falan yoktur canım...

valla bende cok merak ettım arkadaslar

arkadaşlar ben sevinemiyorum malesef.
kan testi yaptırmamamın sebebi bu konuyu araştırdım çok ünlü bir doktor şunu dedi bazı bayanların kanda belli olmayabilir fazla antijen vardır. ya hormon bozukluğu yada yumurtalıktaki bir hastalık bende bu kanda gebeliği belli olmayan gruba giriyorum belki ilk defa duyuyorsunuz ama. ve ilginç ki kesem bir görünüyor bir kayboluyor. mesela pazartesi göründü. cuma görünmedi daha öncede böyle olmuştu sonra yine görünmüştü ama büyümüştü tabi. bilmiyorum bunu hiç duydunuzmu benim yaşadıklarımı.
ama inanın çok zor sevinemiyorum bile hala hamileliğim kesinleşmedi ve beklemek gerçekten zor. ucunda yanlış bişi yapıp vijdan azabı çekmekte var. sanırım beklemeye devam benim için.

hayırlısı olsun tatlım üzme kendini ..

teşekkür ederim canım. saol. üzülmek önemli değil sonu iyi olsunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…