bu görünenler bebek mi sizce

K

kerman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kerman
selam arkadaşlar idrar testinde pembe koyu değil çizgi belirdi. 5 6 defa tekrarladım aynı. doktor ultrasonda iki nokta gördü bende gördüm. henüz çok minik ikiz olabilir birleşip tek olabilir ama hamile olmayadabilirsin dedi.sizce hamilemiyim bu görünen noktalar bebekmi heyecanda ölücem ne dersiniz????????

• Konu Sahibi kerman
kanda bhcg baktırsan sonuç daha net olurdu cnm

• Konu Sahibi kerman
onu yaptırmama konusunda kararlıyım bekleyecem bir nedenden dolayı canım nedenini beklediğim sonuç gelirse mutlakada anlatmak istiyorum.
ama bunun cevabını çok merak ediyorum lütfen fikri olan varsa söylesin arkadaşlar.

• Konu Sahibi kerman
YA YİNE KİMSE CEVAP VERMEYECEK Mİ? :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi kerman
benim sorularım hep cevapsız mı kalacak yaaa?

• Konu Sahibi kerman
canım şuan ne kadarlıksın?
anladığım kadarıyla 4-5 haftalık olmalısın.. çok küçük olduğunda nokta şeklinde olur zaten, zor gözükür hatta.. ama kanda baktırman gerekir çünkü artış olursa değerlerde ancak öylede anlayabilirizz..
hayırlısı diyelim canım. inş. vardır ikizlerin :)

• Konu Sahibi kerman
bunu doktor mu diyor
tek olur ikizde yada hiç bişi olmayabilirde
nasıl bir bağdaşmazlık
emin değilse kanka gebelik istemesi lazım dı
tamam ilk haftalarda ikiz olduğunu anlayamabilir
ama var mı yok mu demesi tuhafıma geldi

canım sen git kanda gebelik yaptır bence

• Konu Sahibi kerman
ya doktorun öyle demesi anladığım kadarıyla benim daha sonra sorun çıkarsa hayal kırıklığına uğramam için. tek olabilir demeside bazılarında sonra o iki nokta birleşebiliyormuş. olamaz belki demesi belki kan pıhtısıdır büyümeyebilir dedi. tabi bende çok ablayamadım. benim bir özel nedenimden dolayı kan testi yaptıramıyoruz. ve bende çok merak ediyorum o iki nokta bebekmi diye.beklemek gerçekten çok zor bide çok kilo aldım bu ay uykudan ölüyor sarhoş gibiyim allahtan 15 tatil çalışmam gerekmiyor.teşekkür ederim yalnız bırakmadınız beni. :)

• Konu Sahibi kerman
cnm benimde kafam karıştı açıkcası doktor rahim duvarının kalınlığına bakmadı mı? kalınlaşmışsa gebelik için bir artıdır. ayrıca ben neden kan tahlili yaptıramadığını anlamadım ama en iyisi beklemek ozaman..hakkında hayırlısı..

kerman son adet tarihin ne canım
idrarda bakılan hassas test var
onlarda kesin sonuc veriyo
ondan bi yap istersen

size ilginç gelebilecek özel bir durumum var bunu bebğin kalp atışlarını duyup tam emin olayım öyle anlatıcam çünkü bir çok kişiye faydası olacağını düşünüyorum. ben bu özel nedeni bilmediğimiz için bebeğimi düşürdüm malesef bu ihtimal görünüyor.

dün memleketteki doktorumla görüştüm o gördüğümüzün erken gebelikte görünen hali olduğunu ve ikiz gibi göründüğünü söyledi
ama emin olmak için oda büyümesini beklemeliyiz dedi. çok heyecanlıyım bakalım. dua edin canlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada idrar testi pozitif gibi açık pembe.

hadi bakalım hayırlısı
tebrikler güzelim
dualarımız seninle

allah razı olsun canım çok teşekkür ederim.

Canım emin değilim ama hamile olabilirsin çünkü bende dün öğrendim daha kan ve ultrasonda hamiley mişim ilk önce ultrasonda baktı nokta kadardı aynı sana dediği gibi ama umutlandırmak istemem canım sonra kan testi yaptı hamileymişim inş. sende öylesindir :)

Kerman ve papatya_757 , ikiniz için de dua ediyorum, kerman inşallah sağlıklı bir hamileliğe başlıyorsundur diye ve papatya inşallah hayırlısıyla meleğini kucağına alırsın sağlıkla sıhhatle..Böyle iyi haberler okumak ne güzel, inşallah tüm isteyenlerin olur hayırlısıyla...

kermancım inşallah bebişlerinin kalp atışlarını duyarsın ve özel dediğin şeyi bize anlatırsın bizde faydalanırız verdiğin bilgiden

Sağol canım iyi dileklerin ve duaların için umarım senin ve tüm bebiş isteyenlerin sağlıklı bebişleri olur inş. :)

inşallah canlarım.dualar için saolun buna gerçekten ihtiyacım var. papatyam senin adına çok sevindim inşallah bende senin kadar şanslı olurum bu konuda. ve bebeğime yada bebeklerime kavuşurum. sanırım benim için zaman geçmek bilmeyecek. bakalım hayırlısı.

kızlar cok tebrık ederım sızı allahtan saglık ve sıhhatlı bır hamılelık donemı gecırmenızı dılerım darısı ısteyen herkesın basına ınsallah!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…