Bu gece için 100 salavat dualarin kabulü için

Peygamber Efendimiz'e Peygamberliğin müjdelenmesinden 8 sene sonra gerçekleşen miraca yukselisi hadisede Müslümanlara namaz müjdelenmiştir. Peygamber Efendimiz, Allah'ın huzuruna yükselirken birinci semada Hz.Adem (a.s),ikinci semada Hz. Yahya ve Hz. İsa (a.s),üçüncü semada Hz.Yusuf (a.s),dördüncü semada Hz. İdris (a.s),beşinci semada Hz. Harun (a.s),altıncı semada Hz. Musa (a.s) ve son olarak yedinci semada Hz. İbrahim (a.s) ile görüşmüştür. Peygamber Efendimiz, ismi geçen peygamberlere imamlık etmiş ve namaz da kıldırmıştır.

Bu özel gecede ona salati selam getirmek ve namaz kılmak kuran okumak tavsiye edilir.
Kim gücü neye yetiyorsa onu yapsın.
İhlas ile yapılan her şey derece bakımından en iyisidir.

Bu güzel bilgiyi de dipnot olarak buraya ekledim.
Allah herkesin hayrını duasını ibadetini kabul buyursun. Hayırlı geceler.

Hayırlı kandiller kızlar bende 12 rekat Miraç kandili niyetine kazalarim vardı kaza namazı kıldım 100 de salavat okudum zikir çektim öncelikle hamileyim bol bol dua ettim kendim için sonra herkes için Rabb'im hepimizin dualarını namazlarını kabul etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…