Bu gbekten nasl kurtulacaz..

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
ESKİ HALİME DÖNMEK İSTİYORUM GÖBEKTEN KURTULMAK İSTİYORUM ÇOK AZ KALDI AMA KALICI OLMASINDAN KORKUYORUM ESKİ HALİNE DÖNEBİLEN VARMI ACABA:uhm::uhm::uhm: DAR BİŞEY GİYİNCE GÖBEK BELLİ OLUYO NAPCAZZ YAA:uhm:

Ben artık kabullenmeye başladım arkadaş falan olıyım diyorum göbişimle, şaka bir yana daha gardrobumu bile açıp denemedim eski kıyafetlerimi sokağa bile eşortmanla çıkıyorum tombiş tombiş:icecream:
Şaka bir yana gülüyorum işte ağlanacak halime spora başlayabilirsin dedi doktorum kırkım çıkınca ya utanmasam hadi yaaaa dicektim, çocuğada sen bakarsın artık laelaelaelaelae

2 ay geçti ama ben korse almayı düşünüyorum ve uzun sürede çıkartmıcam büyük ihtimallede onunla düzelicek etkisi oluyor tavsiye ederim banyodan banyoya çıkartmak gerekir

seda ben de korse almayı düşünüyorum.hadi göbeği korseyle halledeceğiz de,ben asıl çatlaklardan şikayetçiyim.ne yapacağız bunlar için?bacaklarımda bile var benim yaaaaa:çok üzgünüm:

dogumdan hemen sonra korse takmaya basladim ve hala korsem üzerimde.arada cikartip kiyafetlerimi giydigimdede göbegimin kalmadigini görüyorum.

bende göbek diilde kilo kaldi,acaba normal kilom bumu diyede düsünmeye basladim:)

seda ben de korse almayı düşünüyorum.hadi göbeği korseyle halledeceğiz de,ben asıl çatlaklardan şikayetçiyim.ne yapacağız bunlar için?bacaklarımda bile var benim yaaaaa:çok üzgünüm:
cnm ya valla annemde de ablamda da bitane bile çatlak olmamış ama benim yağ kullanmama rağmen leğen kemiklerime yakın yerde çizgi halinde çatlak oldu ama çok değil allahtan yapıcak bişey yok valla artık bikini değilde mayo giyicez şöle şıklarından mayokinilerden :)))) ikincisi yüce rabbimiz bize dünyalar tatlısı meleklerimizi verdi gerisi boşşş be cnmcımhihoyyyt

doğumdan 1hafta sonra eski kıyafetlerimi giymeye başladım
göbek falan kalmamıştı
dahada aşşağıya düşmemek için yerken koca göbek oldum şuan
ben dert etmiyorum
çatlak falanda hiç olmamıştı zaten

Maşallah zayıflayanlara.
Benim doğumdan önce 36-38 beden olan belim şu an 4 aylık hamile gibi.korse aldım fakat kullanmak istemiyorum sıkıyor çıkarınca rahatlıyorum.En kötüsü eski hiçbir kıyafetim olmuyor.O kadar bebek yağı kullandım yinede çatlak oldu.Ama belkide kullanmasaydım çok daha fazla olacaktı.
Bebeklerimiz sağlıklı olsunda kilolarımızı Allahın izniyle veririz İnşallah

ben sezeryanla doğum yatum.göbeğim malesef hala var.doktorum daha önermiyor korseyi.ben de şuana kadar emzirme sutyeni kullanıyordum.
3-4 gündür emzirme atleti kullanıyorum.alttan çıtçıtlı.üzeründe yazıyor toparlayıcı diye.inanmadım.
neyse 3-4 günde bile fark hissettim.
öncelikle evde aynaya bakınca bile moralim düzeldi.sıkı duruyor göbek.
sanırım yavaş yavaş ta olsa işe yarayacak.
paylaşmak istedim..

kıslar bendede gobek ve kılo kaldı dıyete basladım hafıfdende olsa bır yandanda spor ama dun gece hıc sutum olmadı ıskence gıbıydı bebısımı uyuamadım aclıkdan sonra hemen gıttım bırseyler yedımde sutum geldı ne yapcagızya yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal resmen ama ekmegı kestım kepek ekmegı yıyorum sporada devma etmeye dusunuyorum yapabıldıgım kadarıyla artık bakalım ne olcak sonumuzzzz

ay kızlar korse takıcam dedim ya nafile canımı çok acıttı en fazla 2 hafta dayanabildim boşluklarım fena acıdı bende çıkartıp fırlattım şuan 5 kilo fazla ve birazda göbeğim var yaza kadar fit olmam lazım ama nasıl başarıcam bunu bilmiyorum

benim bebeğim 2 aylık oldu. benim de 4 kilo fazlam var ama bu iştahla vermek imkansız gibi duruyor. göbekle ilgili tek tesellim çatlak olmaması. bi gaza gelip hareket yapsam bişey kalmayacak ama nerdeeee...

canım emzirme atletini nerden aldın yada markası nedir? benim göbiş sanki 4 aylık hamile kadın göbeği , doğumdan sonra korse taktım baya bi ama çok sıkıyo diye çıkardım attım , haftaya da işe başlıycam korse yerine emzirme atletini deniyim bari benneyaptımki

12 kg. fazlam var.4 aylık hamile gibiyim (
Nasıl vereceğim bilemiyorum.Aslında sporla verilir ama zor geliyor insana
NBB marka 40-42 beden korse kullanıyorum gündüzleri.Ama hiçbir değişiklik yok gibi (

12 kg. fazlam var.4 aylık hamile gibiyim (
Nasıl vereceğim bilemiyorum.Aslında sporla verilir ama zor geliyor insana
NBB marka 40-42 beden korse kullanıyorum gündüzleri.Ama hiçbir değişiklik yok gibi (

canım ben hamileyken 18 kg. aldım , 2 ayda 12 kilo verdim ama kilolu hamile kalmıştım zaten nerden baksan 11-12 kilo vermem lazım. İşe de başlıyorum hiçbir kıyafetim olmuyo , dün alışverişe gittim hayatımda ilk defa büyük beden kıyafet aldım :1no2: moralim çok bozuk çook , millet nasıl doğumdan sonra hemen kilo veriyo anlamadım ben o kadar emziriyorum da fazla da yemek yemiyorum ama hala kjocamannn bi göbişim var :uhm:

Benimde moralim bozuk bu yüzden
Evde 2 gündür çok az spor yapmaya başladım ama o kadar hamlamışımki .
Bazı hareketleri yapamıyorum bile (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…