bu fotograflar yorumsuz...........................

canım emeğine sağlık :) çok duygulandım bakınca halimize şükretmeleyiz bizim tüm azalarımız vaken iş güç yapmak zor geliyor ...nekadarda mutlu gözüküyorlar fotoğrafta .işte yaşama tutunma ve hayatın engel tanımadığının delili bu..

evet canim cok haklisin halimize ne kadar sukretsek az

gercekten cok sasırtıcı...gercek bir aile olabilmek böyle bşi olsa gerek..o ne sevgi gücüymüş ki öyle kadının engelli olmasını bile aşmıslar..bravoo..

biz saglıklı halimizle bile böyle güzel bir aile kuramazken..

gerçek vede engelsiz aşk bazı erkekler eşlerini aldatırlar yok kiloymuş yok başka sebebten kadının belden aşşağısı yok yılın annesi seçilir ya burdaki kadının kocasınıda yılın babası seçelim arkadaşlar:hooray::hooray::hooray::hooray:a.s.

Annelik duygusu başka tabiii her ne sekilde olursa olsun yerimseniben

ask engel tanimaz diye buna derim ben
muhtesem ya vallahi
isde ask isde anne budurrrrrrr
paylasimin icin cok ama cok tsk ederim canima.s.

bu nasil bir ask hayran kaldim dorusu cok duygulandim. iste yilin ailesi:hooray:
anne olmak her sekilde güzel bir duygu kadin yilin annesi secilmeli:hooray:kaydirigubbakcemile3
ama bunun yaninda bu erkege diyecek söz bulamiyorum yilin esi yilin babasi secilmeli bence böyle fedakarböyle ask böyle güzel duygular hala varmis demekki taktir ettimdogrusu:hooray:
allah mutluluklarini dayim etsin gülen yüzleri hic solmasin:Saruboceq:
tesekkürler emegine yüregine saglika.s.

Herşeye rağmen aşkla sevgiyle hayata tutunmak bu olsa gerek.Söyleyecek söz bulamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…